Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ona posiadała dwa paszporty, Izraela i Niemiec. Cała reszta postu to granie na emocjach


@Ilirian: #!$%@? cialo laski na pace jeepa piaskowych brudasow - tutaj nie trzeba grac na emocjach stary. granie na emocjach to aktorka #!$%@? w filmie hollandowej "wiesz coreczko ze zawsze glosowalam na peło, jak bedzie trzeba ze swieczka pod sądem bede stala" albo clowny biegjaace z torbami konserw do ciapackich muzelmanow, #!$%@? sie na trawie, skretyniale wykreowane
@p1234567890: Jest cała jej historia, bo wszyscy się rzucili aby zbierać o niej informacje bo to piękna młoda kobieta. I jeszcze bogata jak na standardy świata, dzięki czemu może być piękna. Na południu Izraela na pewno zginęło wielu innych ludzi, którzy opisywali swoje życie lub pracę w internecie, lub byli osobami publicznymi w Izraelu, przez co internet coś o nich wie.
Tak samo jeżeli chodzi o cywili palestyńskich, którzy zginęli teraz
@iedynak ja nie mówię że zamordowanie festiwalowiczki jest w porządku, ja poruszam kwestię że robienie z niej Niemki ktora przychechala na festiwal pokoju podczas gdy to Izraelka z niemieckim obywatelstwem która przyjechała na transowy rave do bladego świtu ewidentnie jest zakłamywaniem rzeczywistości. Czy majtczaka który spalił 3 osoby w Kia uważamy za Niemca czy Polaka? Bo to taka sama sytuacja.

A sam byłem na dziesiątkach festiwali (techno klimaty bardziej), hasałem do 8
@dobrabajera: Plus, powoływanie się na zagraniczne dodatkowe obywatelstwo jest powszechne gdy dzieją się takie rzeczy, dokladnie po to, żeby wywrzeć nacisk na inne państwa i skłonić je do większego zaangażowania w sprawę, co z punktu widzenia Izraela - jak i np. rodzin porwanych przez Hamas osób - jest teraz jak najbardziej sensowne.