Wpis z mikrobloga

#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy #zdrowie #dieta jakie nietypowe problemy moga powodowac, ze nie rosnie sila pomimo nadwyzki kalorycznej? Jem same nieprzetworzone rzeczy, bialka zawsze minimum 2g, snu jest zawsze minimum 7h, ale kazdej nocy budze sie w okolicy 2-3, aczkolwiek z reguly momentalnie potem zasypiam.
Testosteron 474 (249-836),
wapn, potas, magnez i sod pod gorna granica,
tarczyca czyli tsh, ft3 i ft4 w normie,
B12 576 (197-771),
prolaktyna 184 (86-324),
lipidogram prawie(?) idealny cholesterol calkowity 146, HDL 70, LDL 70 , ale trojglicerydy nisko - 32,
witamina D3 67,
ferrytyna nisko 48 (30-400),
kortyzol 18.9 (4,82-19,5),
inslulina tez nisko 2,59 (2,6-24,9)
monocyty oraz RDW-SD na dwoch kolejnych badaniach (z maja i sierpnia) podwyzszone

Nawet alkoholu nie pilem przez 3 tygodnie i nic to nie dalo. Zauwazylem, ze jak trenuje 3 razy w tygodniu to ogolne zmeczenie w tygodniu jest duzo wieksze niz jak trenuje 2 razy w tygodniu.
Mam 188 cm, 34 lata waze 80kg i bazujac na zdjeciach z internetu z podpisami BF u mnie jest jakies 25-30% czyli miesni tyle co kot naplakal.
Cwicze sumiennie od lisopada i takie beznadziejne efekty.
Moze cos z jelitami? Rzadko kiedy sraka jest zdrowa.
  • 28
@zaciskk:

Cwicze sumiennie od lisopada i takie beznadziejne efekty.


A czego się spodziewałeś w miesiąc?

Co do pytania - nawet jakbyś był bardzo cieżko chorą osobą to taki etap, że powineneś progresować nawet na liściu sałaty.
Co może być przyczyną oprócz treningu - przesiedzenie poprzednich lat na kanapie i będziesz miał przez to ciężej niż niż 17 latek co wcześniej trenował inne sport. Trzeba odpokutować.

Sumiennie trenuj 2-3 lata to będzie
  • 0
@Kasahara: @AnonimoweLwiatko robie trening sakera, ale troche zmodyfikowany np. w planie jest na treningu A podciaganie, a na treningu B wioslowanie to ja robie na kazdym podciaganie i wioslowanie sztangielka w opadzie. Na triceps i biceps zaleca 3x8, a ja robie 3x12 oraz zamiast ohp 5x5 robie wyciskanie sztangielek 3x12 (ohp nie dam rady bo mnie od tego cwiczenia bark #!$%@?, w sumie od wyciskania sztangielek tez boli ale duzo mniej
via Android
  • 0
@BeDoEl wczesniej WL 65 kg 5x5, ale robiłem szybkie powtórzenia, teraz robię wolna fazę ekscentryczna i pauzę na dole i mam na sztandze 58kg 5x5
Porażka jak na taki staż.
@zaciskk no coś jest grubo nie tak, może masz zablokowaną psychikę i boisz się zwiększać ten ciężar, mimo że siła jest?
Zaczynając przy podobnych parametrach mogłem na luzie dokładać grube tygodnie z treningu na trening do głównych bojow.
Na odblokowanie psychy u mnie zadziałały treningi 4 razy w tygodniu, można było je podzielić na A1 A2 B1 i B2. W treningach A byla klata i skąd, w B Martwy i Ohp(no i
@zaciskk ćwiczysz do upadku mięśniowego? kontrolujesz tempo, napięcie mięśniowe itd? Jak na 11 miesięcy to twoje wyniki siłowe są słabe. Robisz przysiady? Martwy? Wiosło? Jakie masz wyniki w tych ćwiczeniach? Jak robisz klatę to ile wariacji ćwiczeń masz rozpisane?
@zaciskk: jeżeli nie spędziłeś dzieciństwa na podwórku biegając za piłką, skacząc przez murki, wspinając się na drzewa, trzepaki itp., albo nie trenowałeś w tym wieku mniej lub bardziej profesjonalnie jakiegoś sportu, a wstałeś tylko sprzed kompa albo kanapy, to zaczynasz od poziomu zero. Potrzebujesz właśnie wspomniane wyżej 2-3 lata sumiennego trenowania, aby cokolwiek było widać w lustrze i po ciężarach. No chyba, że miałbyś wybitne predyspozycje, ale wtedy byś nie narzekał
via Android
  • 0
@Saprofit mniej więcej do końca gimnazjum czyli do 16 roku zycia byłem raczej aktywny, lubiłem grać w piłkę, łaziłem po drzewach, na WF same 4,5 i 6, w drugiej klasie gimnazjum miałem drugi wynik w biegu na kilometr wśród wszystkich klas gimnazjum 1-3 i bralem udział w zawodach. Później niestety coraz więcej przesiadywałem przed komputerem.