Wpis z mikrobloga

Myślę, że w debacie będzie kluczowe to, że Tusk będzie mógł po prostu na żywo pokazać się wyborcom pisu, taki normalny gość jak każdy inny. Jeśli do tego dołoży spokój oraz życzliwość to te pisowskie dziady dostaną zwarcia w mózgu - no bo jak to tak, przecież tusko to diabeł rogaty co na śniadanie zjada polskie dzieci i zagryza bawarskim wurstem. Demobilizacja pisowców, od tego zależy wynik wyborów.
#polityka #wybory #bekazpisu #debata #4konserwy
  • 10
@wanghoi: kompleksy to można mieć wobec kogoś, komu jest lepiej, ma chlubną historię etc.
A Niemcy tymczasem: wywołanie II wojen światowych, multi-kulti w całym kraju wyciągające socjal, infrastruktura aktualnie w trakcie rozpadu. Nawet Volkswagen już cieniutko śpiewa bo mu chińczyki zagrażają.
@dozerman230: Tusk partycypacją w tej debacie zaimponował tylko Wykopkom i Fajnopolakom co nawet TVP nie oglądają. Będą mu zadawali pytania z tytułu 'dlaczego pan #!$%@?ł małe dzieci, a ich zwłoki pomagał przerabiać Żydom na macę' i jak nie wybrnie to będzie to strzał w stopę.

O Tusku betonowy elektorat PiSu słyszy tylko w mediach, jak pokaże się osobiście ze złej strony to to nie będzie tylko utwierdzenia wiarygodności tego co mówi
@dozerman230: a ja myślę, że jeśli Tusk zacznie za dobrze odpowiadać na pytania, to TVPis zacznie przerywać jego wypowiedzi na rzecz jakiejś arcyważnej wypowiedzi prezesa z Przysuchy. Te szmaty są do tego zdolne.