Wpis z mikrobloga

#csgo #cs2

Siema wróciłem do cs'a po x latach, nie grałem za wiele w cs go, bo raptem 100h i to niedługo po premierze.

Proszę o poradę jak ujarzmić strzelanie, jakie są wasze drille na recoil i spred? Pluje pestkami w głowę, a i tak zdarzy mi się przegrać z smg na dystansie. Z bliskich odległości wiecznie wale fullauto zamiast seriami. Są jakieś mapki do treningu dla lamusów? Oraz czy istnieje jakaś polecana stronka na której opisane są taktyki poszczególnych map i ogóle założenia aktualnej mety?
  • 8
@Wierzbek: map treningowych jest od groma. Poszukaj w warsztacie jakie Cie interesują. Po przesiadce na cs2 pewnie jeszcze nie wszystkie są dostępne ale powinni wrzucać sukcesywnie.

Z bliskich odległości wiecznie wale fullauto zamiast seriami.


Bo tak się gra w csa generalnie, tylko musisz ogarnąc recoil
  • 0
@tomaszk158: Rozumiem, ale rzadko zdarza się, że walnę serię trzech strzałów i unieszkodliwię delikwenta tylko muszę wywalić prawie cały magazynek na jednego. Nie mniej jednak, zgadza się, moje oragnięcie recoila ssie. Stąd to zapytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wierzbek: musisz sobie wziąć do serca jedną najważniejszą radę. Wydaje się oczywista ale wielu ludzi o tym nie pamięta. Celuj zawsze w głowę. Teraz sam jestem ciekaw nowej opcji celownika, który przy waleniu full-auto nie stoi w miejscu tylko porusza się razem z recoilem. Może to ułatwić kontrolowanie odrzutu ale osobiście jestem zbyt przyzwyczajony po kilku tysiącach godzin żeby próbować xD
@Wierzbek: z treningiem recoila możesz poczekać czy jeszcze trochę lepiej go nie ogarną w najbliższym czasie :)
a wystarczy Ci w zasadzie kucnąć w niewielkiej odległości od jakiejś ściany i strzelać, patterny możesz znaleźć wszędzie.

Póki co w cs2 mi się zdecydowanie lepiej klika z galila, jeżeli zakładam że będę puszczać fullauto a nie szukać głów.
To jak grać konkretną mapę trochę zależy czy zamierzasz grać solo czy piątką, jak chcesz