Wpis z mikrobloga

@cichy-spokojny-grzeczny: Ale Ci starsi i tak musza mieć kasę najpierw. Za dwa lata będe miał 30 lat. Nie mam nic, żyje od wypłaty do wypłaty i wyglądam 4/10, gwarantuje że ja nie będę w wieku 30-35 lat wyrywał 20 latek....nic nie będę wyrywał ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@PoItergeist: "nietypowe zajęcia" "model" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bluepillowy mozg nawet przez chwile nie pozwoli im zauwazyc ze to nie o "zajęcie" chodzi, to jest aż komiczne jak im to nagina postrzeganie rzeczywistosci
  • Odpowiedz
@cichy-spokojny-grzeczny: 3. To nie są skrajne przypadki, dawno temu w technikum kumplowalem sie jedym hightier normanem z bogatego domu, raz pochwalil mi sie swoją kolekcja "artystycznych filmów", ilość tego była przytłaczająca... wtedy pierwszy raz dostalem w mordę blackpillem, takich gosci i wyzej od niego są w kraju dziesiątki tysięcy
  • Odpowiedz
@PoItergeist: ale ten wątek tam to kopalnia bluepillu xDDD

Wiekszosc moich ziomkow ponizej 170cm wzrostu jest zareczona. Po prostu sa zabawni/charyzmatyczni i sa fizycznie atrakcyjni bo dbaja o siebie. Moja przyjaciółka zostawila dobrze zarabiajacego inzyniera 185-190cm dla historyka 160-170cm i sie z nim zareczyla i wszyscy wiedzieli od razu, ze ten nizszy jest bardziej atrakcyjny i jest o wiele fajniejszym gosciem. Wzrost to nie wszystko.


Ciekawe skąd chłop zna tylu typów
  • Odpowiedz
po resztą jak laski do mnie też tak z dupy podbijają to co też mam o molestowanie je oskarżyć, czy jak XDD żyjcie dalej w tej swojej bańce w internecie


@dejww: W mojej bańce przez 28 lat nigdy nie zagadała do mnie dziewczyna na ulicy, nigdy nie byłem podrywany, nigdy nie miałem z nimi inicjowanych przez nie interakcji nieformalnych poza szkołą i pracą.
  • Odpowiedz