Wpis z mikrobloga

@PoItergeist: Niech ktos ogarnięty odpowie na pytanie: z kim te zajęte kobitki się wiaza? Czy tylko dla mnie to jest zagadka? Facetow jest więcej, ale tylko do pewnego levelu piramidy wiekowej i roznica jest naprawdę niewielka biorac pod uwage populację kraju. Od 40+ to już kobiet jest więcej, ale wezmy pod uwagę tylko młodsze grupy, które są w wieku rozrodczym. Skoro wlasciwie kazda kobieta jest zajęta a spora czesc facetow samotna,
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: bo nauczyły się kłamać, do tego za samo kłamanie nie ma żadnych konsekwencji a jak facet jest szczery ze swoimi intencjami to w przeciwieństwie do różowych nic nie traci w oczach drugiej płci xd
  • Odpowiedz
@zgubiles_sie_jelonku: wniosek jest prosty i oczywisty jak ktoś kiedyś założył konto na tinderze i miał 100 par po pierwszym dniu - typ o wysokiej wartości może obracać pannami (także będąc w związku) w ilościach wielokrotnie większych niz taki co ma jedna pare na tydzien.

nauka
  • Odpowiedz
@PoItergeist: W sumie też to zauważyłem, ogólnie po znajomych, miejscach pracy itd. W ostaniej wszystkie dziewczyny zajęte, a wszystkie ziomki single. Jestem w nowej i sytuacja analogiczna do poprzedniej.
  • Odpowiedz
@szynszyla2018

@Pandillero: przecież na tinder to większość lasek szuka związku a faceci chcą tylko seksu.

Nieprawda, większość facerów szuka tam związku.
Problem jest taki źe ta wiekszość jest średnio atrakcyjna, dziewczyny daja like tylko tym najprzystojniejszym.
A ci najbardziej atrakcyjni faktycznie chcą tylko zaliczac
  • Odpowiedz
@WypokwykopowyMirek: @Qnioo @zgubiles_sie_jelonku a może tak jak @szynszyla2018 napisała, to kobiety wiążą się ze starszymi. I teraz taka sytuacja: koleś 35-40 lat, jakoś tam ustawiony, wyciąga pannę w wieku 25-30 lat. Młodsze dziewczyny wiążą się więc zarówno z rówieśnikami, jak i ze starszymi gośćmi. A co z kobietami 35-40? Nie wiem, ale po tym co napisał @cichy-spokojny-grzeczny się domyślam:

Z 50 letnią babą mam mieć dzieci? I jak do tego jak
  • Odpowiedz
@PoItergeist: uwielbialem czytac reddit polska, bo byl to taki mikroblog tylko bez zjebów, dużo smichów, inteligentnych dyskusji i chyba poszła fama bo nagle sie to zrobił safespace dla dzieciaków i wiekszosc dyskusji zeszla na poziom co na maturze i czemu rosna mi włosy na kaśce. Szkoda.
  • Odpowiedz
Nieprawda, większość facerów szuka tam związku.

Problem jest taki źe ta wiekszość jest średnio atrakcyjna, dziewczyny daja like tylko tym najprzystojniejszym.

A ci najbardziej atrakcyjni faktycznie chcą tylko zaliczac


@Cierniostwor: po czym po 30+ babki zaczynają szukać wśród tych których wcześniej odrzucały albo i nawet i to nie, tylko dalej latają do czada choćby miały być w haremie i uznać że nie chcą jednak mieć dzieci bo "nie ma z kim".
  • Odpowiedz