Wpis z mikrobloga

@zeemzy: Chłopie, on tam w tym wątku wprost wpisał, że jak 14-latka się pomaluje i uważa za dorosłą, to już można ją jak dorosła traktować i odpowiedzialność leży na niej xD

No ale niektórzy nigdy nie dorastają i nie zrozumieją, o co chodzi z tym dorastaniem widocznie xD Koleś albo jest sam gówniarzem, albo co gorsza pedofilem, wnioskując po tych tłumaczeniach, a ty go bronisz.
@wstanczyk: ale tego na twoim screenie nie ma, a ten screen bez kontekstu ma dla mnie trochę sensu bo rodzice aktualnie i wcześniej nie są kompletnie świadomi tego co robią ich gówniaki, a social media są tak przeseksualizowane że jednak przydałoby się zwrócić na to uwagę

zmanipulowana czternastolatka potem siedzi cicho przez następne 10 lat bo nie rozumie do końca tego co się stało i myśli że to jej wina a
@DaVinciEnjoyer53 Ale tu pedofilskich tłumaczeń mi nie wrzucaj, są już u ciebie w wątku. Że ty nie ogarniasz, to wszyscy widzą już tam :P

@zeemzy Na tym screenie masz perfidny victim blaming i stwierdzenie, że 30-letni chłop bardziej się nie potrafi kontrolować, niż 14-letnia gówniara. Serio warto fikołkować w obronie tego? Poważnie trzeba być albo samemu jeszcze dzieckiem, żeby tego nie ogarniać, albo pedofilem, by sobie próbować takie rzeczy racjonalizować. Co byś
@wstanczyk
a co ci da uswiadamianie trzydziestoletniego psychola, nagle zmieni zdanie i przestanie krzywdzić dzieci? to w zadnym stopniu nie jest wina dziecka, ale ja jeśli bym miał czternastoletnie dziecko to zrobiłbym wszystko żeby nie chodziło w wieku 14 lat chlać wodę w mieszkaniu jakichś starych oblechow xD
tak, jestem dzieckiem albo pedofilem bo uważam że powinno się chronić gowniaki przed oblechami

albo ja piszę bezsensownie albo ty nie rozumiesz o co mi chodzi

w dodatku koles co go wywolales do tablicy ci odpisuje a ty kasujesz jego wpisy jak #!$%@?
a co ci da uswiadamianie trzydziestoletniego psychola, nagle zmieni zdanie i przestanie krzywdzić dzieci?


@zeemzy: Ale ty z góry zakładasz, że to są jakieś potwory masowo gwałcące dzieci. Mogą być to na przykład tacy ludzie, jak op, którzy uważają, że jak 14-letniej dziewczyny nikt siłą do łózka nie zaciągnął i siłą alkoholu do gardła nie wlewał, to już winy nie ma i pedofilia jest ok. I do takich jak najbardziej trzeba