Wpis z mikrobloga

@EagleOfFreedom: prawda, oni zrealizowali co na zachodzie zrobił amazon czyli paczka na następny dzień. Tylko beka bo teraz każdy ma swój paczkomat i obok mnie są 4 różne paczkomaty - dpd, allegro, inpost i coś tam jeszcze xd
  • Odpowiedz
@EagleOfFreedom: zalezy od sklepu i rejony, molochy typu zalando, media expert, tchibo, duze hurtownie i sklepy na alle dzialaja tak ze maja swoj towar na magazynie (te wielkie co s alezy autostradach)
Jak taki magazyn pracuje 24/7 to masz podstawioną naczepe pod magazyn i zamowienia splywaja i sa na bierzaco ladowane na te naczepe.
I np punkt 22 w niedxiele przyjezdza siofer, bierxe naczepe, podstawia pusta na nastepny dzien (wiec jak
  • Odpowiedz
  • 0
@janciopan

@EagleOfFreedom: prawda, oni zrealizowali co na zachodzie zrobił amazon czyli paczka na następny dzień. Tylko beka bo teraz każdy ma swój paczkomat i obok mnie są 4 różne paczkomaty - dpd, allegro, inpost i coś tam jeszcze xd


Każda firma powinna móc używać paczkomatu każdej firmy płacąc tej firmie jakaś prowizje ewentualnie.
  • Odpowiedz
@EagleOfFreedom: Też jestem w #!$%@? zadowolony z inpostu. Nigdy nie było problemu. Nawet raz wysyłałem kierownicę Logitech G29, którą musiałem z buta wpychać do paczkomatu bo paczka była za duża - też wyszło ok :) Do tego paczki weekendowe, no zajebiście to działa.
  • Odpowiedz
chyba dziękuj sprzedawcy/nadawcy a nie inpostowi heh


@revoolution: Gdyby nie Pan Inpost (specjalnie z dużej) sprzedawcy kładliby lachę na terminowość wysyłki. Cała gospodarka dostała potężnego kopa dzięki skróceniu czasu dostaw.

Dziękuję Pan Inpost.
  • Odpowiedz
@EagleOfFreedom: zalezy od sklepu i rejony, molochy typu zalando, media expert, tchibo, duze hurtownie i sklepy na alle dzialaja tak ze maja swoj towar na magazynie (te wielkie co s alezy autostradach)

Jak taki magazyn pracuje 24/7 to masz podstawioną naczepe pod magazyn i zamowienia splywaja i sa na bierzaco ladowane na te naczepe.

I np punkt 22 w niedxiele przyjezdza siofer, bierxe naczepe, podstawia pusta na nastepny dzien (wiec jak
  • Odpowiedz
@EagleOfFreedom: Wszystko zależy od sprzedawcy. Zamawiałem coś z amazon w niedzielę, pyk w poniedziałek do odbioru.
Zamówisz coś w militaria do 22-23 i też prawdopodobnie dostaniesz następnego dnia.
U innego sprzedawcy musisz się wyrobić do 13 i #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
oni zrealizowali co na zachodzie zrobił amazon czyli paczka na następny dzień.


@janciopan: rzecz w tym, że piznięcie paki prze kuriera za ogrodzenie czy pod drzwi i odjechanie, to już zwierzęta z dpd i dhl potrafiły robić lata temu.
Paczkomaty wywracają ten kurierski #!$%@?łek do góry dnem, bo to nie ty warujesz na jaśniepana niepiśmiennego kuriera, tylko to paczka czeka na ciebie.
  • Odpowiedz