Wpis z mikrobloga

W sumie to nigdy nie spodziewałbym się, że my w tym kraju serio dojdziemy do punktu, w którym mieszkania w Sopocie będą droższe niż w Dubaju, Madryt będzie przy Warszawie wyglądał atrakcyjnie, a Zakopane będzie miał ceny wyższe niż Frankfurt - i w w tym samym czasie masa ludzi będzie pisała, że to fair price, nie ma żadnej bańki i będzie jeszcze drożej XD

#nieruchomosci
  • 20
  • Odpowiedz
@mickpl: @lmh_ dokładnie ile się płaci za mieszkanie w białej dzielnicy w NY, chyba nie jest drogo ( ͡° ͜ʖ ͡°) nadal mało strzelanin i narkomanów na ulicach jak w niektórych dzielnicach w USA, ta cena nie bierze się z nikąd, za bezpieczeństwo się płaci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pedzel_Washington @controll: Ja to bym Pragą Madrytu nazwał raczej dzielnice Usera/Villaverde/Carabanchel, przy czym no jednak tam sporo obcokrajowców mieszka. Ceny analogiczne jednak jak to co kolega wysłał na Idealiscie i karaluchy często w gratisie xD W normalnej dzielnicy w okolicach Cuatro Caminos, Chamberi, itp. to mieszkanie tego pokroju to juz jednak koszt rzędu 500-600k euro.
  • Odpowiedz
w Sopocie będą droższe niż w Dubaju


@mickpl: Tak bo w Sopocie na spacerze możesz chodzić z dziewczyną lub z chłopakiem za rękę a w Dubaju juz nie
do tego kary , mandaty w dubaju zaczynaja sie od 5 000$ a w sopocie od 50 zł

XD
  • Odpowiedz
@mickpl: Obiektywnie patrząc to Sopot jest bardziej atrakcyjny od Dubaju.
Ładne i całkiem spokojne (mimo bycia miejscowością turystyczną) miasteczko nad morzem w cywilizowanym europejskim kraju.

Dubaj - #!$%@? w kosmos, budowane przez niewolników wieżowce na środku #!$%@? pustyni.
Kraj muzułmański.
  • Odpowiedz
@mickpl: przejezdzalem ze znajomym z Madrytu przed Magdalenkę pod Warszawą i poprosiłem, żeby zgadł ile kosztują domy, które mijamy. Strzelał, że okolo 250k euro za gotowy dom do wprowadzenia. Jak mu powiedziałem, że tak dwa razy więcej to nie mógł uwierzyć.
  • Odpowiedz