Wpis z mikrobloga

pierwszy raz wziąłem się za dark soulsy (no dobra, miałem kiedyś próby z ds1 i ds3 ale rzucałem w kąt po 30 minutach xD) no i teraz utrudzony dotarłem do pierwszego blacksmitha i przypadkiem go #!$%@?ąłem mieczem xD oczywiście stary wyciagnął łapy na mnie i mi #!$%@?ł, więc mówie ok, obudze sie przy ognisku dam mu dusze czy browara i zgoda, a on znowu do mnie z łapami, no to zacząłem uciekać w strone jakiejś jaszczury i kiedy ja biłem jaszczure, ona biła jego i efekt jest taki ze jaszczura nie żyje jak i kowal xD i podobno już jest po gierce bo nie da sie ulepszać broni i w ogóle, jakiś tip? czy #!$%@?ć całe godziny progresu do kosza odinstalować gierke i za 5 lat próbować od nowa? #darksouls #gry
  • 12
@Toent: w soulsach da się zabić prawie wszystkich NPC, ale zabicie kogoś nie blokuje gry, zawsze jest opcja jak zrobić progres, kowali jest kilku, można też odkupić winy za dusze u odpowiedniego chłopa jeśli się kogoś uderzyło przypadkiem, ale raz zabity pozostanie martwy do NG+... z tymże jak mówię, możesz zabić każdego i przejść grę i tak, po prostu będzie trudniej
1. andre nie jest jedynym kowalem
2. godziny progresu.. w 10 minut spokojnie dobiegniesz do niego
3. jak można zabić andrzeja... ty bestio
@Toent: Kto nie #!$%@?ł kiedyś niechcący Andre ten nie grał w Soulsy( ͡° ͜ʖ ͡°)

Są jeszcze inni, ale dość ciężko się do nich dostać. Nie wiem czy jak nie zejdziesz z Firelink Shrine do New Londo to tam typek w oknie z kratami chyba też umie ulepszać bronie
@Toent jak znasz lokacje to 2 raz idzie bardzo szybko

Pod firelonk shrine jest kowal chyba najblizszy ale itemki typu ember do ulepszania zwyklych broni sa tylko dla andre wiec troche boli i inni kowale tego nie zastapia, w zaleznosci od buildu moze bolec mniej lub bardziej
@3mortis: ta już w sumie zrobiłem to od nowa, tylko z ogonem smoka #!$%@?łem się tym razem mega długo bo hitboxy są #!$%@?, ale koniec końców, zrezygnowany zrobiłem to łukiem i znowu mam drake sworda ;3