Wpis z mikrobloga

Kandydatka nr 2 na warszawskiej liście Koalicji Obywatelskiej ogłosiła właśnie, że w ciągu pierwszych 100 dni ewentualnych rządów Donalda Tuska priorytetem będzie ZERWANIE UMOWY Z AMERYKANAMI NA BUDOWĘ ELEKTROWNI ATOMOWEJ!

Wszystko powoli układa się w całość - zerwanie umowy na budowę elektrowni, zerwanie umów na dostawy nowoczesnego sprzętu, a jednocześnie gotowość przyjęcia setek tysięcy nielegalnych imigrantów.
Donald Tusk chce republiki bananowej w Polsce!!!!!
Jak wygra wybory to naszymi sojusznikami będą Łukaszenka i Putin, a energię będziemy czerpać tylko z ruskiego gazu

#polityka #neuropa #bekazlewactwa #wybory
Pobierz brixo - Kandydatka nr 2 na warszawskiej liście Koalicji Obywatelskiej ogłosiła właśni...
źródło: atom
  • 41
@krzysiek944: Umowa podpisana z USA jest twoim zdaniem wałem? Serio myślisz, że ktoś przy podpisaniu takiej ważnej umowyanafizaowanej przez sztaby prawników jednej i drugiej strony może zrobić wał?
Ewidentnie oni chcą te umowy zerwać i dalej kontraktować ruski gaz, niemieckie wiatraki i chińskie panele fotowoltaiczne.
@brixo Zieloni w KO to nieporozumienie. Jednak jestem pewny, że za KO elektrownia atomowa będzie. PO już kiedyś takie plany przecież miało.
@krzysiek944: A to ty sierotko marysio jeszcze sie nie zorientowalas,że dla zielonych najekologiczniejszym paliwem jest ruski gaz? Kto zamknął elektrownie atomowe w Niemczech?
Umowa podpisana z USA jest twoim zdaniem wałem


@brixo: Czy umowa podpisana może być dla nas niekorzystna? Oczywiście. Nie wałem w sensie fałszywa, a wałem że powiedzmy jej warunki są kompletnie z dupy na naszą niekorzyść.
Dalej czekam na wypowiedź o zrywaniu
Prawników xD przecież grupa prawnicza która robiła fuzje lotosu zarobiła że 100 milionów, a jeden z mecenasow 20 xD przecież bierze się po to takich Prawników, żeby wszystko było
@brixo: dej wypowiedz ze chce zerwać umowę i nie budować elektrowni atomowych. Coś w stylu, że łona zielona i ma gwóźdź wbity w mózg a poza tym to ostatnio na HBO Czarnobyla oglądała (boedron coś w tym stylu powiedział, możesz wrzucić na mirko - może kilka plusów się znajdzie xD).
@brixo: Gdyby PO chciało wybudować elektrownie atomowe to by je zaczęli budować gdy byli w władzy. PO wzoruje się na Niemcach, a Niemcy swoje atomy zamknęli.
Ewidentnie oni chcą te umowy zerwać i dalej kontraktować ruski gaz, niemieckie wiatraki i chińskie panele fotowoltaiczne.


@brixo: Dalej nie napisałeś w którym miejscu powiedziała, że "priorytetem będzie ZERWANIE UMOWY Z AMERYKANAMI NA BUDOWĘ ELEKTROWNI ATOMOWEJ!". Nawet nie manipulujesz prostymi wykopkami, a zwyczajnie kłamiesz.
ale to będzie priorytetem Donalda Tuska czy jej?

@pilot1123: Kiedy jakaś nikomu nieznana osoba z ostatniego miejsca na liście Konfederacji powiedziała, że zakaz uboju psów jest niepotrzebny, to przez tydzień robiliście ogromną gównoburzę i próbowaliście przekonać wszystkich, że w programie Konfederacji jest zmuszanie ludzi do jedzenia psów. Tutaj dwójka KO z Warszawy mówi o zablokowaniu budowy elektrowni atomowej, a wy wywijacie fikołki, że to tylko ona tak sobie mówi, że przecież
Jak wygra wybory to naszymi sojusznikami będą Łukaszenka i Putin, a energię będziemy czerpać tylko z ruskiego gazu

@brixo: Czyli PO chce realizować program konfederacji? Niezły mind fuck ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Jariii: Napluć tobie za te bezczelne kłamstwa to mało.
@brixo: Manipulacja. Powiedziała tylko, że warunki umowy zostaną zweryfikowane bo PiS nie przedstawił żadnego planu finansowania budowy EJ. Nie powiedziała nic, co umożliwiałoby ci powiedzenie:

że priorytetem rządów obecnej opozycji będzie zerwanie umowy na budowę EJ z Amerykanami.