Wpis z mikrobloga

Mirki poszukuję dobrej oferty internetu mobilnego na około 2 miesiące. Karta będzie w modemie Huawei E3372. Przeglądałem ofertę T-mobile 4800GB na rok, ale jest zapis, że działa tylko w telefonach, modemy i routery nie wchodzą w grę. Polecacie jakieś inne oferty na karte posiadające ~200GB transferu miesięcznie, które nie ograniczają użycia modemu? .#internetmobilny #internetnakarte #play #orange #plus #play #lte
  • 8
@meloon: na 3 miechy? Polecam kupić 3 max 4 karty sim. Jest promka 2 tygodnie net nolimit oraz 200gb na 30 dni. W zależności od zużycia jakie potrzebujesz wystarczy na 2 do 6 tygodni jedna karta :) ja na nolimicie przez dwa tygodnie potrafię 1 tb zeżreć jak swinia
  • 0
@Pepper_kakaowiec: a jaki dokładnie operator bo nie kojarzę oferty? Niestety T-Mobile u mnie ma problemy, przełącza mnie po 5 minutach z LTE na EDGE mimo bardzo dobrego zasięgu. Chodziłem nawet po ulicy i problemy te same. Co dziwne nju mobile chodzi w tej samej lokalizacji bardzo dobrze a BTSy stoją na tych samych masztach NetWorkS.