Wpis z mikrobloga

W ciągu ostatnich lat nasze rodaczki zmieniły się na gorsze. Stały się roszczeniowe, wulgarne i domagające się specjalnych przywilejów. W ostatnim czasie jednak do naszego kraju przyjechało mnóstwo Ukrainek. Wspaniałe, piękne dziewczyny które są ciche spokojne i sympatyczne. Już nie trzeba się męczyć z #p0lka Polacy zasługują na lepszą dziewczynę i lepszy związek. #logikarozowychpaskow #tinder #zwiazki #przegryw #blackpill #ukraina #podrywajzwykopem #bekazlewactwa #konfederacja
Pobierz chemikorganik - W ciągu ostatnich lat nasze rodaczki zmieniły się na gorsze. Stały si...
źródło: IMG_5484
  • 27
masz hajs


@fervi: Polska chcę by facet miał hajs na prezenty dla niej, drogie kolację, podróże itp ładowanie w nią.

Ukrainka chce by facet miał hajs na utrzymanie rodziny, że jak będzie miała dziecko, to będzie się czuła bezpiecznie finansowo. I tu nie chodzi o to, że ma ja utrzymywać. Ona też będzie pracować.
@nickbezpomyslu: poza tym Ukrainki są jeszcze gorsze od p0lek bo jak są tobą to są jedynie zainteresowane twoim Hansem. Plus masz duzą szanse że na starego chłopaka z Ukrainy miała #!$%@? i zostawiła go na śmierc w okopie. Lepiej się ani p0lkami ani Ukrainkami nie interesować. Azjatki są mega fajne i mile jak jednej Chince wniosłem walizkę to się usmiechnęła ukłoniła itd.
@chemikorganik: Ukrainka odpada z jednego powodu - będzie miała parcie na ślub żeby dostać pobyt stały, Polkę możesz postawić przed faktem ze ślubu nie będzie i jak zacznie cię zdradzać to wychodzisz ze związku bez żadnych formalności i strat finansowych. Z Ukrainką się tak nie da, bo dla niej ślub jest kluczem do stałego osiedlenia się na zachodzie, a ślub to kotwica prawna i alimenty gdy jej gadzi mózg przejmie stery.