Wpis z mikrobloga

Cześć, jest mi ktoś w stanie wyjaśnić jak dziala olx? Chcialem sprzedac stary komp przez olx, nigdy wczesniej nie mialem konta, konto zalozone, ogoloszenie wystawione, ale w realnej cenie 850zl (ryzen 5 3600, gtx1650, 16gb, dysk 500gb ssd (ktory wymienilem wczoraj bo stary wyjalem i przelozylem do nowego kompa). Kilka osob napisalo pytalo sie o wysylke olx, ale napisalem ze wolalbym odbior osobisty, i nagle z dupy jedna wiadomosc typu: "Mozesz usuwac bo cie zglosilem" - w ciagu nastepnych 10 minut mialem wywalone ogloszenie a konto zawieszone.

Co tu sie wlasnie #!$%@?.

#olx
  • 3
dziwne a to byl mail od OLX naglowki sprawdzil? Bo nie rozumiem za co, mi usuneli dzesiatki ogloszen pewnie przez 5 lat a konto nadal mam, ogloszenie nawet jak jest niepoprawne to nie oznacza blokady konta.
@JackDaniels: Na konto nie moge sie zalogować, ale zanim mnie zablokowali, spytalem na czacie agenta i na maila dostalem tylko
- Z poniższym nie moge sie zgodzic bo tam napsialem ze komp sprawny, dalem 2 zdjecia, opisalem cześci i tyle...

"Dzień dobry,

konto zostało zablokowane na podstawie punktu 13.1 Bezprawne i niezgodne z Regulaminem działania Użytkowników z powodu naruszenia regulaminu.

Użytkownik uprawniony jest do korzystania z OLX zgodnie z jego przeznaczeniem,