Wpis z mikrobloga

#marsz ludzie xd przecież różnica między KO, a PiS to będzie jakieś 8%. Pojeździłem od maja do września po Polsce (w #!$%@? urlopu musiałem wybrać) - po rodzinie, znajomych, polska A, B, polska powiatowa, gminna. Są miejsca w tym kraju gdzie na ulicy chcą Ci w ryj dać jak coś powiesz na PiS. A marsz? Ot rozrywka dla Warszawki i lewicujących z dużych miast. Smutne ale nie róbcie sobie nadziei bo we mnie ona umarła.
  • 8
@grek_zorba: W twoim mniemaniu to może i tak jest, że głupie hehe lewaki protestujo w Warszawie. Najwidoczniej mają powody, patrząc na to jak PiS rządzi i gdzie ich rządy mogą zaprowadzić Polskę. Przytaczany scenariusz węgierski bardzo możliwy.
@grek_zorba niestety pewnie tak będzie, że pisiory wygrają, niemniej urwanie im głosów jest akurat możliwe... A nie, nie jest. Polacy to durny naród i dopóki im się rzeczywiście nie dowali, tak żeby żarli tynk to nie zmądrzeją. A najgorsze, że już nikt nie pamiętam covidozy, i tez tego, co ta wolnościowa opozycja proponowała. Ha tfuu. Polska polityka to nieśmieszny żart.