Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Nawet jej mieszkanie wydaje się jakieś puste i sterylne.


@BlackWolf666: Pusta tak, sterylne nie. To mieszkanie kojarzy mi się z takimi brytyjskimi norami z grzybem na suficie. Nie ma nawet płytek w łazience i to na ścianie przy wannie. Materac na podłodze, jakieś tanie lustro z olx, zgniłozielona zasłonka przy suficie - tak mieszka stereotypowy student jedzący chińskie zupki i kanapki z chlebem, nie bogaci ludzie. Pewnie gówno ma z tego
@Zybex84 Łatwiej zarobić na dragi i wystawne życie #!$%@?ąc się, niż pracując na etacie. Rezygnujesz z godności i moralności w zamian za łatwe i wystawne życie.

Takie pustaki budzą się koło 30stki gdy chcą z tego wyjść ale wtedy jest za późno. Uzależnienie od drogiego życia, dragów, przyzwyczajenia, nie pozwolą na odrzucenie łatwej kasy i pójście do pracy za minimalną.

To droga w jedną stronę.
@Artok: Pisałem o tym, to mnie jakaś różowa zaatakowała xD Bycie kobieta to życie na easy mode. Dla mnie to w sumie śmieszne, ze dziś są tak niskie wymagania, że kobieta może zarabiać nawet na bardzo słabym ciele. Może stad te wszystkie ruchy body positive itd. żeby w końcu każdą mogła kupczyć ciałem, a nie tylko modelki. Żeby każda mogła być "modelka". Ja jeszcze jakoś rozumiem, ze ktoś płaci za quality
@BlackWolf666 mordo, jak ona zarabia chociaż te 5k PLN na miesiąc to cud ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na onlyfans 1-2k usd/msc to już jest 1% użytkowników, ludzie myślą że laski tam niewiadomo ile kasy robią - robi może 0.001%, reszta to już w ogóle agencje które takim panną płacą z 1k USD pensji a reszta dla siebie bo nawet do bycia e-#!$%@?ą potrzeba wiedzy i umiejętności marketingowych xd