Wpis z mikrobloga

#pracbaza #korposwiat Przyszedł czas że klient odszedł pewnie do Indii i wszyscy z mojego zespołu włącznie ze mną wylecieli.
Szukanie pracy w tym kraju to jest istna masakra, znalazłem robotę z idealnymi wymaganiami, ta sama branża ,te same zadania, procesy wszystko to robiłem przez ostatnie 5 lat. I co oczywiście odmowa, innym razem przeszedłem 6 etapów rekrutacji po czym zaproponowali mi stawkę 5k brutto. Na prawdę jestem załamany tym co się dzieje, jakie oni mają wymagania i czego oni oczekują..
  • 5
@ProcuratorNash:
Mam podobne doświadczenia. Wymagają cudów na kiju, człowieka orkiestry, a jak znajdzie się oferta z "normalnymi", wymaganiami to nie dzwonią pomimo spełnienia wymagań. Jeśli mówisz o IT to jest trochę zastój. Właśnie nawet midy mają problem ze znalezieniem roboty.
@_gabriel: Pracowałem w outsourcingu więc każdy zdany na łaskę klienta.
Branża finansowa, teraz starałem się do innej firmy i #!$%@? mi laska z tekstem że niestety ale mnie nie zaproszą. 100% tego co robiłem w poprzedniej robocie, było w tej ofercie pracy.
Najgorsze jest to że człowiek stawiał ten projekt od początku, ogarniał procesy, zarządzał ludźmi, a wpadł Hindus za 3rupie na godzinie i elo mimo najlepszych wyników. No ale cóż