Wpis z mikrobloga

Takie mnie pytanie z rana naszło, głównie do niebieskich pasków - czytaliście, zbieraliście kiedyś CKM? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mimo, że jestem różową to przyznam się, że późną gimbazą / wczesnym liceum, czyli lata 2003-2005 kupiło mi się kilka numerów i nawet fajnie się to czytało - no ale ja nie jestem "normalną" dziewczyną, która się bawiła lalkami, tylko kopała piłkę, jeździła z chłopakami na rowerze oraz bawiła się u ojca na magazynie izolatorami, odgromnikami oraz przewodami ( ͡º ͜ʖ͡º)

#przemyslenia #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Pobierz Typ0wa_Karyna - Takie mnie pytanie z rana naszło, głównie do niebieskich pasków - czy...
źródło: Screenshot 2023-09-27 at 07-12-27 ckm 2003 Szukaj w Google
  • 36
@Typ0wa_Karyna: Artykuły tam były na tak niskim poziomie, że miałem ciarki żenady, gdy to czytałem. Jeszcze lepszy ściek to był Maxim. Mimo to kupiłem kilka numerów ze względu na laski z okładki. Dla treści chyba nikt tego nigdy nie kupił. To była taka gazetka z memami w czasach przed totalnym upowszechnieniem internetu i nibyartykułami dla facetów.
Pick me girl, to nowe wyrażenie, które pojawiło się w slangu młodzieżowym. Opisuje kobietę, której mocno zależy na uwadze innych mężczyzn. Można nawet rzec, że taka osoba próbuje za wszelką siłę im się przypodobać i nie zwraca uwagi na dziewczyny ze swojego otoczenia.

Pick me girl, to także kobieta która robi wszystko głównie na pokaz. Musi być o niej głośno i za wszelką cenę chce być w samym centrum uwagi. Nie ma
@choochoomotherfucker ok widzisz co chcesz widzieć, bo jesteś taka sama xD i sobie teraz robicie we dwie kółko wzajemnej marsturbacji w komentarzach jak typowa #p0lka xD twoja skopiowana definicja jest dość długa, obejmuje również sposób wymowy co oczywiście nie jest ujęte w wypowiedzi no bo i jak. A to teraz sobie sprawdź angielska wiki, to jest aktorka kwintesencja wpisu opki: 3 linijki o tym jaka to ona nie jest "inna niż wszystkie"
Pobierz taktomojekonto - @choochoomotherfucker ok widzisz co chcesz widzieć, bo jesteś taka s...
źródło: temp_file7692423980891805156
ok widzisz co chcesz widzieć, bo jesteś taka sama xD


@taktomojekonto: Skopiowałam pierwszą definicję po polsku, która wyskoczyła w google. Dlaczego uważasz, że jestem taka sama? Chociaż w sumie nie wiem, czy jakakolwiek rozmowa ma sens, skoro dopisujesz do naszych komentarzy coś, czegoś nie ma, a do tego wyzywasz od "p0lek" nie wiadomo dlaczego. Możesz spróbować podejść do tego na chłodno, bez uprzedzeń?