Wpis z mikrobloga

Takie mnie pytanie z rana naszło, głównie do niebieskich pasków - czytaliście, zbieraliście kiedyś CKM? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mimo, że jestem różową to przyznam się, że późną gimbazą / wczesnym liceum, czyli lata 2003-2005 kupiło mi się kilka numerów i nawet fajnie się to czytało - no ale ja nie jestem "normalną" dziewczyną, która się bawiła lalkami, tylko kopała piłkę, jeździła z chłopakami na rowerze oraz bawiła się u ojca na magazynie izolatorami, odgromnikami oraz przewodami ( ͡º ͜ʖ͡º)

#przemyslenia #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
T.....a - Takie mnie pytanie z rana naszło, głównie do niebieskich pasków - czytaliśc...

źródło: Screenshot 2023-09-27 at 07-12-27 ckm 2003 Szukaj w Google

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@onepnch: ehhh..... ja miałam trochę Gigantów i pamiętam, że wychodziły co miesiąc i jak ustawiło się grzbietami to wychodził jakiś obrazek :)

daj spokój, wiesz ile miałam tazosów z Pokemonów, z flagami państw, zwierzętami, kart z Dragon Balla?! wszystko się poszło jeb** podczas przeprowadzki... nie mogę sobie tego wybaczyć do dzisiaj...
  • Odpowiedz
  • 14
@Typ0wa_Karyna No właśnie giganty też miałem xD I cały skompletowany album Tazo ze Star Wars. Podnieciłem się na samą myśl, chcesz się ruchać? Po wszystkim się możemy wymienić karteczkami, mam takie z Titanica
  • Odpowiedz
@Typ0wa_Karyna uwielbiałem CKM, można było poczytać poważne rzeczy, poczytać o #!$%@?, pośmiać się z jakiś głupot i pooglądać fajne cycki. Do teraz mam chyba wszystkie numery gdzieś w piwnicy
  • Odpowiedz
@Typ0wa_Karyna: czytałem za czasów gdy CKMy miały czarno-białe okładki. Fajne teksty, zdjęcia dziewczyn bardzo spoko. Potem był nagły skok w kierunku gówna. 80% to były reklamy lub teksty sponsorowane, a laski tak photoshopowane, że patrzeć się nie dało.
  • Odpowiedz
@Typ0wa_Karyna: Miałem skitrane jakieś wydanie z 2002-3 roku. Był tam ładnie zrobiony ranking szkolnych strzelców, pisany tak edgy-sarkastycznym tekstem, że jako 10-letni dzieciak z pewnością nie powinienem tego czytać - i pewnie dlatego to pamiętam aż do dzisiaj.
  • Odpowiedz
@Alinoe_83: si, kiedyś mi się wydawało, że właśnie same cycki w CKM, ale kupiłam, poczytałam i bardzo mi podszedł humor, który tam prezentowali i naprawdę zdarzały się ciekawe artykuły :)
  • Odpowiedz