Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dostałem telefon z jednego z działów firmy z którą współpracuję, że pilnie potrzebny jest animowany film z prezentacją danych na jakąś ważną konferencję (w słuchawce słychać mega stres). Telefon o 14:00, konferencja następnego dnia rano. Mówię że to dość nierealny termin, mogę coś zrobić ale będę siedzieć do późna, wyceniam w ciemno na 1500 zł (jeszcze wtedy nie dostałem materiałów na których mam pracować). To była trochę taka wycena żeby odwalili się, ale zgadzają się, materiały dostaję 15 minut później. Widzę że tego wcale nie ma tak dużo. Wyrobiłem się do 18 robiąc jeszcze dwudaniowy obiad i chillując przy mrożonej kawie w międzyczasie. Wysyłam, po pół godziny przychodzi jedna poprawka, poprawiam i przekazuję ostateczną wersję chwilę po 19. Dostaję telefon że jest super i ratuję dupę, wygląda to świetnie i ogólnie zajebiście. Teraz jakoś dziwnie czuję się wystawiając fakturę na 1500 zł, bo myślałem że będę pracował do północy, a wyrobiłem się w jakieś 3 godziny realnej pracy. No ale chyba nie mam powodu do robienia rabatu z powodu że wyrobiłem się szybciej niż myślałem?

#praca #pracbaza #kariera #zarobki #jdg #grafika



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Czy powinienem zrobić rabat?

  • tak 5.7% (64)
  • nie 94.3% (1051)

Oddanych głosów: 1115

  • 26
@mirko_anonim Złożyłem kiedyś ofertę na x pln. Projekt sprawnie dowiozłem. W trakcie dowiedziałem się, że jakbym złożył ofertę na x € też by spoko wzięli. Ale zdążyło się też, że złożyłem na y pln i nie wzięli.