Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie mirki i mirabelki, nie bójcie się rozmawiać, gdy tego potrzebujecie. Psychiatra jest od tego, żeby wam pomóc. Nie bójcie się szukać pomocy.

Zwracajcie uwagę na swoją rodzinę i przyjaciół. Któreś z nich może walczyć z demonami. Któreś z nich może potrzebować rozmowy. I wcale nie musi to być po nich widoczne.

#depresja #samobojstwo #psychologia #psychiatria
RopuchYtong - Pamiętajcie mirki i mirabelki, nie bójcie się rozmawiać, gdy tego potrz...
  • 9
@budep: gdy ktoś jest w dużym kanale życiowym i się nie bierze leków, to najczęściej zachęcam do spróbowania. Niemniej jest to rozwiązanie tymczasowe, które w żaden sposób nie naprawia niesatysfakcjonującego życia, tylko pozwala przez pewien czas jakoś je znosić (i w tym czasie coś ew. reformować) - niestety załapałem to dość późno.
gdy ktoś jest w dużym kanale życiowym i się nie bierze leków, to najczęściej zachęcam do spróbowania.


@meltdown: A ludzi z problemami finansowymi zachęcasz do pójścia do kasyna :) ?
@RopuchYtong: jeśli jesteś facetem i zmagasz się z problemami psychicznymi przez dłuższy czas to prawdopodobnie skończysz jak Magik lub Ravgor. Niestety w tym kraju na facetów i ich problemy ma się wywalone więc jeśli okażesz słabość i będziesz się chciał poddać to nikt ci ręki bezinteresownie nie poda.
@RopuchYtong: Byłem u 4 psychiatrów, oprócz utraty sporej ilości kasy i czasu to nic mi to nie dało. Co najwyżej pogłębiły się problemy. Także jest strach od tego ścieku szukać "pomocy".