Wpis z mikrobloga

Generalnie chce mnie #!$%@?ć jak widzę co się dzieje w sprawie wypadku, śmierci i dochodzeniu tych bogu ducha winnych ludzi.
Boli mnie to tym bardziej jako głowę rodziny, ojca, męża - który dba o swoich bliskich jak może, jeździ przepisowo. Ale co z tego? Wystarczy jedno niefortunne zdarzenie, spotkanie z Sebą wannabe rajdowcem, czującym, że może wszystko i wszędzie.

I wiecie co? On ma racje.
Nic mu nie przyklepią, nic mu nie zrobią.
Damage control zaczął się od pierwszych minut po wypadku. Dzisiejsza konferencja to potwarz dla porządnych ludzi. Kpina z wymiaru sprawiedliwości ale też ze zwykłej ludzkiej przyzwoitości.

Policjo, prokuraturo, Sebku i Twoja rodzino.
Jak to jest wstawać rano i widzieć kuvve w lustrze?

Jestem bezsilny, rozłożyło mnie to na łopatki.
Dziękuje tylko wykopowej społeczności za determinacje i odwagę. Szkoda, że w przegranej sprawie.

#a1 #wypadek #piotrkowtrybunalski #bmw #kia
  • 5
@Hug0Stiglitz: tez mnie dobija ta akcja. To ze kradną, manipulują starszymi, rozdają nasze pieniądze najmniej potrzebującym to jedno. Traktuje to jako ścianę ciężka do przebicia. Ale taki brak sprawiedliwości za smierć zwykłych ludzi i bezkarność sprawcy tylko dlatego, że ma kasę i znajomków / rodzine w wymiarze sprawiedliwości, powoduje poczucie ogromnej beznadziei. Śmieją się ludzie z Rosji czy Chin, że tam nie ma w ogóle sprawiedliwości, empatii a się okazuje ze
Dzisiejsza konferencja to potwarz dla porządnych ludzi. Kpina z wymiaru sprawiedliwości ale też ze zwykłej ludzkiej przyzwoitości.


Jest dokladnie odwrotnie. Potwarz to moze byc dla ludzi ktorzy nie maja pojecia o systemie prawnym i jak co funkcjonuje i ktorzy chcieliby komunistycznego-populistycznego systemu prawnego.

@Hug0Stiglitz: A co chciales na tej konferencji uslyszec? Ze ziobro przyjedzie i bezposrednio zalozy typowi kajdanki bo tego domaga sie lud w internecie? Nie zyjemy w Rosji, zeby
@Dorodny_Wieprz: poczytaj lepiej jak to tam wyglada :) jak dzieci bogatych partyjniaków były kryte przez wymiar sprawiedliwości (mordercy, sprawcy śmiertelnych wypadków) To ma nawet nazwę swoją własna. Nikt na swoich ręki nie podniesie. Owszem w skrajnych przypadkach się poświęca jednego, ale tylko jeśli opór spoleczenstwa jest duży. I tak samo trzeba robić w naszym komunopisowskim państwie. Inaczej będzie zamiecione. Oglądałeś konferencje prokuratury? Czytałeś co policja pisała? Ktoś próbował i nadal próbuje