Wpis z mikrobloga

@MattBoi: to był przepiękny wybuch niezrozumiałej dla mnie złości i pokrętnej logiki, wtedy już wiedziałem, że są z Generatorem nieodwracalnie skrzywieni XD
  • Odpowiedz
  • 49
@peszmerd: groomer to ktoś kto umawia się z młodymi atrakcyjnymi dziewczynami, więc stare 40 letnie feministki z obwisłymi cycami dostają wścieklizny macicy i próbują tego zabronić.
  • Odpowiedz
groomer to ktoś kto umawia się z młodymi atrakcyjnymi dziewczynami, więc stare 40 letnie feministki z obwisłymi cycami dostają wścieklizny macicy i próbują tego zabronić.


@FLAC: tak też myślałem
  • Odpowiedz
@peszmerd: z definicji groomer ma odniesienie negatywne, do kogoś celowo wykorzystującego niedojrzałość społęczną czy emocjonalną danej 'legalnej' już osoby, nie koniecznie chodzi o związek starego z młodą bo to po prostu związek starego z młodą
  • Odpowiedz
@MattBoi: a co chodzi z tym groomerem? Jakby gargamel #!$%@?ł rówieśniczkę, albo nad tą dziewczyną znęcał się inny rówieśnik to nie byłoby problemu, bo to już nie byłby "#!$%@? grooming"? xD
  • Odpowiedz
kogoś celowo wykorzystującego


@MattBoi: jak najbardziej można mieć bekę z nerwowych i przemocowych zachowań gargamela, ale ludzie robiący z tej dziewczyny jakąś ofiarę pedofilii i wykorzystywane dziecko to jest jeszcze wyższy poziom #!$%@? niż gargamel xD
Bananek2 - > kogoś celowo wykorzystującego

@MattBoi: jak najbardziej można mieć bekę...
  • Odpowiedz