Wpis z mikrobloga

Czekacie do końca gwarancji czy wywalacie od razu?


@maikeleleq: zabawne jest to pokutujące w narodzie od czasu PRLu przekonanie, że do gwarancji jest potrzebne oryginalne pudełko.
Większość producentów TV ma chyba obecnie gwarancję w systemie door-to-door, albo robią u klienta w domu albo sami zabierają, sami się troszcząc o opakowanie. Przechowywanie pudełek od TV jest całkowicie zbędne.
@smiech2: a jak mieszkasz w domkach, to wystawiasz go obok śmietnika najmniej lubianego sąsiada. Jak ktoś chce duży telewizor, to niech jemu #!$%@?ą domek.
@maikeleleq: U mnie dwie opcje.
1) Jak sprzęt będzie do wywalenia.
2) Jak będę miał własne mieszkanie.

Nie używam zbytnio piwnicy, a karton od danego sprzętu ułatwia jego przenoszenie w przypadku przeprowadzki.
Jeśli zabierają Ci miejsce, to po prostu rozklej je, czy rozetnij taśmę i złóż na płasko. Wtedy mniej miejsca zajmuje, a jak będzie potrzebny, to potrzebujesz tylko taśmy.
Kurde, ludzie w UK też podobnie robią, czyli tutaj też był PRL?


@romek898: a skąd mam wiedzieć, co było w UK, pisałem o PL. Gdzie właśnie za PRLu był faktycznie wymóg oddawania rzeczy w oryginalnych opakowaniach, zdechło to już dawno, ale w narodzie wciąż żyje. Może w UK było podobnie, nie wiem.