Wpis z mikrobloga

Czy biorąc pod uwagę:
- dzisiejszą dramę;
- poprzednią dramę z tą piosenkarką-prostytutką, w której zaprezentował się jako maksymalny kukold-lapsior;
- żebranie o social credits u kobitek, robiąc z siebie feministę-sojaka;
- opieranie contentu na umoralnianiu innych i robieniu z siebie Gandhiego, samemu okazując się hipokrytą w #!$%@?;
- ten dzisiejszy skrin, gdzie pisał do dziewczyny, że śniło mu się, iż został przez nią zdradzony - ALE ŁASKAWIE NIE ZROBIŁ JEJ Z TEGO POWODU AWANTURY (xD)

Czy w związku z powyższym można uznać, że pod względem żałosności przebił Gonciarza i awansował na pierwsze miejsce rankingu wg „Atlasu kukoldów polskich”?

Edit.
Już miałem wcześniej przygotowany wpis, żeby poczekać na wypowiedź Gargamela, bo laska mogła to wszystko podkoloryzować itd. Dobrze, że tego nie upubliczniłem xD jednak beka z typa, a kiedyś mi było go nawet trochę żal xD

#gargamel #spermiarzalert
Tywin_Lannister - Czy biorąc pod uwagę: 
- dzisiejszą dramę;
- poprzednią dramę z tą ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 11
pod względem żałosności przebił Gonciarza


@Tywin_Lannister: ja wiem, że płaczący i lewakujący Gonciarz zwłaszcza robiąc film z Kasią i płacząc po rozstaniu to wspaniały materiał na memy a do atlasu trafił za poglądy. Ale mi trochę przeszkadza to, bo to trochę rozwadnianie terminu cuck. Bądź co bądź Kasia nie odwalała nawet w związku nawet takich akcji jak niejaka Ania od Roberta, a co dopiero by Gonciarz jak jakieś masne czy kto
jak jakieś masne


@LifeReboot: mówisz o tym kolesiu z #!$%@?ów, który zadowolony sam z powodzeniem spotykał się też w tym czasie z innymi dziewczynami i całą sytuacje wspomina, że fajnie było? On twoim zdaniem miał gorzej od gonciarza? Idąc tym tropem zaraz powiesz, że swingujący biseksualny Chad z haremem dziewczyn jest gorszy od gonciarza xD
@Tywin_Lannister: dla mnie gonciarz juz dawno wypadl z podium cuckoldow. Chcial byc z ta Kasia, ona z nim nie bardzo, jednak chyba zadnych krzywych akcji mu na boku nie robila, dodatkowo nie byl jej sponsorem, tylko mozna powiedziec - partnerem w biznesie. \

W porownaniu do:
1) gimpera, ktorego dziewczyna ma of i umawia sie z typami na tinderze
2) gargamela, co lize dupe #!$%@? i ja sponsoruje
3) masnego, pozwalajacemu