Wpis z mikrobloga

Jako, że niedługo będę zaczynał pracę jako robak przepisywać excela w korpo w mieście wojewódzkim, więc nasuwa się pytanie jaki nóż kupić?

Obecnie mieszkam na wsi i nie mam fajnego noża bo w sumie nie potrzebny mi bo do kołchozu blisko mam i bezpieczna okolica a jak będę pracował w wojewódzkim to wiadomo, że nóż by się przydał.

Myślałem nad tymi dwoma modelami:
Cold Steel G.I. Tanto
albo Glock FM81
Oczywiście jak macie jakieś fajne sugestię co do innego noża to proszę napiszcie, najlepiej tak do 200 ziko

#przegryw #militaria #noze #pracbaza
S.....z - Jako, że niedługo będę zaczynał pracę jako robak przepisywać excela w korpo...

źródło: obraz_2023-09-25_123353689

Pobierz

Który kupić?

  • Cold Steel G.I. Tanto (po lewej) 23.5% (12)
  • Glock FM81 (po prawej) 49.0% (25)
  • Inny (napisz jaki) 5.9% (3)
  • Nie wiem 21.6% (11)

Oddanych głosów: 51

  • 48
  • Odpowiedz
@Sotraz: IMO nóż do samoobrony nie jest najlepszym pomysłem... miałbyś psyche by go użyć? Co jak opnent wyjmie swój? Masz umiejętności nim walczyć.. ? Hmm tak tylko głośno mysle.
  • Odpowiedz
@Ryoku: Nie mam pojęcia, nie raz na świniobiciu byłem to bez problemu. Ale porównywanie walnięcia świni obuchem w łeb, a użycia noża do samoobrony jest raczej niestosowne. Więc nie wiem

@kexus512 Oki
  • Odpowiedz
@Sotraz: ponad 30 lat żyje w centrach dużych miast i w życiu bym nie pomyślał żeby chodzić z nożem, w życiu nawet taki nóż by mi sie nie przydał do niczego. Dziwny pomysł wg mnie
  • Odpowiedz
  • 2
@Sotraz do samoobrony to lepiej kupić gaz i ewentualnie jakiś teleskop, no i poćwiczyć bieganie xd
Z taką kosą to jedynie problemów można sobie narobić, jakiś naćpany łeb nie wystraszy się noża i albo ty go niechcący zabijesz albo on ciebie twoim własnym nożem.
  • Odpowiedz
@ChempyTuj: Ja jak studiowałem to mieszkałem w mieście wojewódzkim, ale w ogóle nie wychodizłem z mieszkania poza uczelnią to nie był mi potrzebny nóż xD

@NocnikDzienny Drogie są, wolałbym sam zrobić jak już

@Oyhiba Mam gaz. Za duży jestem żeby biegać, nożem moim mnie nie zabije bo chwyt ćwiczyłem i mam ponad 100kg chwytu więc nie zabierze mi nikt
  • Odpowiedz