Wpis z mikrobloga

Stać ich na wynajem, to czemu nie mogą wziąć kredytu na swoje? Miesięczne wydatki będą takie same, a na starość będą mieli swoje mieszkanie. Tragedia to byłaby gdyby musieli na emeryturze wywalać kasę na wynajem, a tak będą mieli tylko opłaty
@KKKXX: ja jestem ciekawy realnych zarobków w Polsce bo często słyszę, że ogólne statystyki są zaniżone i w rzeczywistości ludzie zarabiają dużo więcej co widać po tym jakie samochody jeżdżą ulicami miast oraz jak wyglądają domy w małych miasteczkach albo wsiach. Ja teoretycznie mieszkając na śląsku miedzy Katowicami a Krakowem, w pobliżu kopalń i przemysłu automotive jestem w tej słynnej Polsce A. Roboty tutaj pełno. Kumple w fabrykach bez wykształcenia mają
@proszebardzo2:

rząd już wyznaczył kierunek minimalna 5k pln, ale wykopki zamiast się dostosować do rzeczywistości która ich otacza i skorzystać, to wolą sobie wkręcić swoją wizje jak świat powinien wyglądać i oczekiwać że tak będzie. A kredyt bk 2% zostanie z ratą 2,5k, przynajmniej przez okres z dopłatami, bo na tym polega idea tego "bezpiecznego kredytu".

Przy minimalnej 5k ceny wszystkiego tak wywali w kosmos, że gówno im zostanie po opłaceniu
@Im_from_alaska: jak tak postawisz warunek konieczny wakacje za granicą, liczne płatne zajęcia dodatkowe, multum gadżetów i zabawek i to wszystko nowe to faktycznie ten próg się przesuwa. ale na szczęście, dzięki takim ludziom jak Ty, można dokonać solidnej optymalizacji i dostawać takie zabawki/gadżety za darmo albo prawie darmo, zajęcia dodatkowe organizowane przez szkoły czy domy kultury za darmo albo bardzo tanio, wakacje to już gorzej, ale przy 2 osobach pracujących powinno
Po prostu sie nie rozmnazac. Nikomu z tego nic dobrego nie przyjdzie a dla swoich egoistycznych celow nie ma sensu sprowadzac na swiat nowej istoty, szczegolnie gdy nie ma na to warunkow.


@jegertilbake: zamykasz się na jedno z najpiękniejszych doświadczeń w życiu, chyba za mało tych kartonów zarzuciłeś.