Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
35 lat już na tym padole i jako 2 metrowy chłop o normalnym BMI widzę że blackpill coraz potężniejszy.

Kiedyś byłem najwyższy w liceum, na studiach, w pracy a teraz tyle dziewczyn i chłopaków jest wzrostu 180-185 że to nieprawdopodobne. Moja żona ma 178 i również była najwyższa ze wszystkich dziewczyn a teraz licealistki ja przerastają. Ona pluje sobie w brodę że przez całą szkole średnia miała kompleks bycia najwyższa gdy teraz patrzy jak te różowe się pręża by być jeszcze wyższe.

Ale, przez te wszystkie lata zawsze widziałem jedno że kobiety mają radar i zawsze ale to zawsze wybierają partnerów na podstawie:

1. Przystojny i wyzszy (czyli jak jest przystojny i np 185 to poleci na takiego co by się nie działo)
2. Wysoki (czyli może być brzydki ale jako że ma 190cm to się liczy)
3. Obcokrajowiec.
3a. Najpierw tych z zachodu (Francuz lub niemiec)
3b. Kolorowy
4. Wysportowany 5/10
5. Zabawny i interesujacy (ekstrawertyk) ale nie przystojny
6. Przedsiębiorczy i który zapewni byt
7. Inteligentny i madry

Najlepiej jakby kandydat miał wszystko powyższe ale takich jednostek jest niewiele. Ale każda dziewczyna jakby miała wybierać jedna cechę na którą patrzy to zawsze idzie w tej kolejności. Jak się nie uda przystojny i wysoki, to niech będzie wysoki. Jak nie wysoki to żeby miał inny paszport i tak dalej.

I byłoby ok gdyby nie wpajano od dziecka wszystkim niebieskim że kobiety patrzą na wnętrze i na bycie zabawnym. Bo później taki chłopak dostaje w wieku 20 lat jak brudna ścierką po mordzie jak widzi Pajeeta 1m70 co ledwo po angielsku mówi z Julką licealna.

Ktoś wrzucił w zeszłym tygodniu mema że ci wysocy wiedzą o blackpill i jest to prawda. Mój wzrost, morda, wysportowanie i hajs rodziców zapewnily mi mega start w życiu. Ale i tak się przykro robi na myśl o tym że wiele lasek na mnie patrzyła przedmiotowo a nie na mnie jaki jestem.

Wiem, wstaje, zesrałem się.

#blackpill #takaprawda #liceum #studbaza



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
Ktoś wrzucił w zeszłym tygodniu mema że ci wysocy wiedzą o blackpill i jest to prawda.


@mirko_anonim: Też to zauważyłem. Ostatnio jak gadałem z jednym chadlite z roboty (180 co najmniej i morda to mocne 8/10 ale za to lekki mięsień piwny) i temat zszedł na to jak wygląda rynek matrymonialny to mu zacząłem sadzić blackpilla i gość był autentycznie pod wrażeniem xD Powiedział, że jakby w moim wieku miał tę
Anonim (nie OP): Jako różowa mnie to bawi jak widzę wpisy „uhuhu faceci wierzyli ze liczy się wnętrze”. A w Mikołaja to pewnie do studiów wierzyliście xD Jakoś różowe zdają sobie sprawę ze na rynku matrymonialnym liczy się tylko ich wygląd i nie maja o to pretensji. Takie jest życie.

@mirko_anonim
Kiedyś byłam najwyższa w liceum, a teraz tyle dziewczyn i chłopaków jest wzrostu 180-185, że to nieprawdopodobne.
Ale przez wszystkie lata zawsze wiedziałam jedno, że mężczyźni mają radar i zawsze, ale to zawsze wybierają partnerki na podstawie:
1. Zrobiona, ładna, szczupła i niższa
2. Zrobiona, szczupła i niższa
3. Zrobiona i emanująca atutami
4. Emanująca atutami
5. Zabawna i interesująca
6. Przedsiębiorcza i samodzielna
7. Inteligentna i mądra
Na szczęście społeczeństwo