Wpis z mikrobloga

@thority: Na moje on nigdy nie powinien być kapitanem. Co do tej mitycznej zmiany koncepcji to jednak trzeba. Każdy mecz od ostatnich 20 lat wygląda tak samo. 10 wymian piłki między obrońcami w formacji trójkąta i wybijanie do przodu, strata piłki, obrona częstochowy, wylew obrony po zaledwie jednym podaniu rywala, które mija 7 naszych zawodników, bo nawet nie potrafią grać w formacji i gol dla rywala. Coś jednak trzeba zmienić.
@ZuluScout: no ale jest kapitanem i ja z tego też zamierzam go jakoś tam rozliczać.
Osobowość na boisku: 0/10
Osobowość poza boiskiem: -3/10

Tu koncepcja nie ma nic do rzeczy. To osobna sprawa i oczywiście, że trzeba coś zmienić, ale czas się zastanowić nad rolą Disneya w kadrze. Atmosferović może? 75 minuta na podmęczonego rywala? Na boisku i tak NIC nie daje.
@thority: Ja tam nawet nie chce mówić o Lewandowskim, bo powinien sobie odpuścić już reprę i sobie dograć do emerytury w Barcelonie, albo gdzieś za dwa, albo trzy lata w mls. Wspomniałem, że potrzeba zmian i niestety trener musi w końcu mieć jaja i coś zmienić. Zamiast Lewego powinien być świder, bo ma dobrą dynamikę i ma spory wkład w ataki, ale niestety nowy trener już zapewnił, że Lewego nie ruszy,
@thority: Owszem, wpis jest o Lewandowskim, ale problemów w reprze jest o wiele więcej niż sam jeden grajek. Jest tam ich 11 i nikt nie ma dobrej formy w tym zamtuzie. Pod względem samej gry poza reprą nie mogę nazywać Lewego drewnem, bo jednak swój wkład jeszcze ma mimo spadku formy, którą może jeszcze odbuduje, ale w reprezentacji to zupełnie inna osoba. No i kolejny minus, to sama jego osobowość, bo
@nobrain: Prawdą jest, że Lewy w reprze nie za bardzo daje cokolwiek. Formacja do bani, brak konstruowania akcji. Ten napastnik z tego żyje, a tego nie ma w reprze. Dlatego też trzeba zacząć stawiać na inne opcje, które mogą zadziałać.
@thority ale widac ze o pilce zawodowej to masz male pojecie xD jak wysuniety napastnik ma wziac gre na siebie xDDDDDDDDDDDDD uswiadomie Cie, jego zadania to bycie pierwszym obronca jesli graja wysoki pressing a jesli nie to regeneruje sily na jeden sprint zeby strzelic gola, i drugie zadanie to czekanie na podanie zeby strzelic do pustej ewentualnie kogos nawinac o strzelic. Tak do pustej ale jak to!?!? No zycie pokazuje, ze tylko
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: bardziej mi chodzi tutaj o jego zdolności przywódcze. Jako kapitan nie znaczy nic. Piłkarz światowego formatu potrafi także poprowadzić słabszych kolegów ku czemuś wielkiemu. Lewandowskiemu się nie chce, nie zasługuje na opaskę. Niech sobie będzie supergwiazdą, która nie dostaje podań na pustaka bez opaski.