Wpis z mikrobloga

A czy osoba która jest w lesie i potrzebuje pomocy wbija komuś przez okno i stanowi zagrożenie? Czego ty tu nie rozumiesz xD


@Anthermil: A jak sie w tym lesie znalala? teleporotowala sie?
@gorzki99

> nawet w stosunku do przestępców służby powinny działać humanitarnie i używać przemocy tylko w ostateczności.


@Anthermil: Takie Twoje zdanie. Ja nie mam zamiaru glaskac po glowie jak ktos mi na chate przez okno wbija. I wasnie z tego powodu nie mam ohoty wbijac komus na chate przez okno.


Glaskanie po glowie lamiacego prawo to iscie lewacki wymysl. NIe moj cyrk - ja sie pod takim czyms nie podpisuje.


P.S
@volodia
1. Topienie się na bagnach
2. Picie wody że szkłem. W realu nie był to termos, a butelka.
3. Usg wykonywane w lesie.
4. Poronienie po pushbacku.
5. Prawnicy z pełnomocnictwami.
6. Dziesiątki rannych i wychłodzonych ludzi.

Ale z znam też przypadek, gdzie nasi jechali wiele kilometrów, a potem szli przez tylko po to, by usłyszeć od grupy kilku mężczyzn, że jedyne co potrzebują to powerbanki.

I argument nie do podważenia:
@Korba112 a o co chodzi z tym szkłem? Skąd ono się wzięło w butelce?
Ja z kolei znam historię od żołnierza wotu jak rodzina z Iraku przekraczała rzekę i zauważyli ich żołnierze. To wzięli niemowlę dziewczynki wrzucili do wody żeby żołnierze zajęli się dzieckiem a sami mogli #!$%@?ć
@volodia wierzę, że tak mogło być. Ludzie są zdolni do wszystkiego.
A co do butelki. Info nie z mojej grupy, a od SG, który jako jeden z kilku rozmawiał ze scenarzystami.

A tu link do USG:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0RYfnTsmcZ79cUXhzfgju3xVheXYQMcWDgeSuCe7noJj4whLk7hEJoRwhRiotasQil&id=106577845128211

Zresztą zapraszam to przejrzenia całego profilu Medyków.

Po filmie wspólnie powiedzieliśmy, że z naszych materiałów, zdjęć, filmów możnaby nakręcić drugą część filmu.
daj znać jak zaczniesz jeździć na karetce do ich gett i czy było warto


@alteron: ja pierniczę, ale to jest prostactwo. Chłop stwierdza, że film nie jest tym, czym strona rządowa twierdzi, że jest a ty i podobni tobie barany juz przypisują mu chęć osiedlania uchodźców, tworzenia gett itd.
Nikt ci na chatę nie wbija, kłamliwy i zmanipulowany pajacu xD

Oni w większości chcieli przejść przez teren Polski do Niemiec, więc jak już robisz takie durne porównania, to byłoby to przejście przez twoje podwórko (nie dom) na teren sąsiada, którego ty w dodatku nienawidzisz.


@srogie_ciasteczko: W wiekszosci? Jakiej wiekszosci? 60%? A co z pozostalymi 40% procentami pajacu? Jak zes to obliczyl?

Ze Ty jestes jakims zakompleksionym pajacem to nie oznacza
Byłem na premierze filmu Zielona granica. Byłem również na wielu dyżurach na granicy Białoruskiej jako Medycy na granicy. Wiele widziałem na własne oczy, a wiele innych scen z filmu ma odzwierciedlenie w opowieściach członków mojego zespołu.

Ten film pokazuje prawdę.


@Korba112: o kurde, stary to na pewno zgodnie z obowiązkiem zgłosiłeś te przypadki do prokuratury, prawda? No i na pewno mając telefon z aparatem i kamerą nagrałeś spory materiał dowodowy przeciwko