Wpis z mikrobloga

@Korba112: ujek ze Szwecji juz sie w miedzyczasie byl uprzejmy wysadzic, zabijajac 4 szwedzkie rodziny w portescie przeciwko oskarzeniu siostrzenca ktory w mysl swojego prawa szariatu zniewolil 4 szwedki (w tym jedna lat 5). spoznili sie. Ale, na szczescie, dzieki Tobie, znowu odbuduja swoje zdolnosci do gwalcenia i zabijania Szwedow.
Allachu Rabarbar.
  • Odpowiedz
Ten film pokazuje prawdę.


@Korba112: gowno prawde

Wiesz ile rodzin zostało uratowanych, bo wtedy nie wpuszczano tych, co przyjechali?
Przecież to jest logiczne, że jakby wpuszczano wszystkich, to strumień imigrantów rozszerzyłby się x10.

tak, były ofiary. Ale to Łukaszenka ma krew na rękach, nie strona broniąca się.
  • Odpowiedz
Byłem na premierze filmu Zielona granica. Byłem również na wielu dyżurach na granicy Białoruskiej jako Medycy na granicy. Wiele widziałem na własne oczy, a wiele innych scen z filmu ma odzwierciedlenie w opowieściach członków mojego zespołu.

Ten film pokazuje prawdę.


@Korba112: NIEPRAWDAAAA< NIEPRAWDAAAA!!!! nie może być bo TVP mówi co innego, to wcale nie podobna, wcale niepodobna, chwała wielkiej Bolzdze, sznurem za mundurem, podziękujmy wielkim strażnikom, ale LEWAGGGIII, LEWAGIII SŁYSZYSZ? dupa
bylem_zielonko - >Byłem na premierze filmu Zielona granica. Byłem również na wielu dy...

źródło: F04uddSWwAEupGc

Pobierz
  • Odpowiedz
Jak jest PRZESTĘPCĄ to należy go wsadzić do więzienia a nie wypychać do lasu/na bagna.


@Wegrzynski: A kto zapłaci za jego utrzymanie w polskim więzieniu?

jeśli ich na nich strażnicy z SG cofają i przede wszystkim wbrew polskiemu i międzynarodowemu prawu nie pozwalają na złożenie wniosku o azyl.


Masz na takie zachowanie jakieś dowody? Nagrania, zdjęcia? Zeznanie to nie dowód, każdy może powiedzieć co się chce.
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: Bo chcąc mieć lepsze życie zdecydowała się na nielegalne przekroczenie granicy. Nie powinna zostać wpuszczona do Polski przez służby, ale to nie znaczy, że przekraczając nielegalnie granicę staje się jakimś zwierzęciem, któremu nie należy udzielić pomocy, jeśli jej potrzebuje, bo jej zdrowie czy życie jest zagrożone.
  • Odpowiedz
Bo chcąc mieć lepsze życie zdecydowała się na nielegalne przekroczenie granicy.


@Anthermil: I to nie była najlepsza decyzja tej osoby.

Nie powinna zostać wpuszczona do Polski przez służby, ale to nie znaczy, że przekraczając nielegalnie granicę staje się jakimś zwierzęciem, któremu nie należy udzielić pomocy, jeśli jej potrzebuje, bo jej zdrowie czy życie jest zagrożone.


Masz rację, tu się z Tobą nie kłócę, bo to są podstawy i się z Tobą
  • Odpowiedz
I to nie była najlepsza decyzja tej osoby.


Tak, ale to nie znaczy, że przestaje być osobą.

Osobiście - po wyleczeniu zastosowałbym push-back, to zawsze jest oszczędność dla polskiego budżetu.


@mroznykasztan: Ja też. Nie można doprowadzić do sytuacji, w której osoba nielegalnie przekraczająca granicę osiągnie swój cel.

Ogólnie w tym kontekście obecna polityka migracyjna całej UE jest ostro #!$%@? i to na wielu poziomach m.in. przez to, że wydaje się wręcz
  • Odpowiedz