Wpis z mikrobloga

Żal mi was wszystkich ajfonowcy xD Trzeba być kompletnym odklejeńcem by dać za telefon więcej niż 2000 zł xD Jesteście zwykłymi zakompleksionymi dzbanami-lansiarzami. No już, lećcie na premierę srajfonika 15 za jedyne 7 tyś zł, bo wasm wykupią xD tylko nie zapomnijcie dokupić ładowarki, bo przecież nie ma w zestawie hahahahaha żal.pl wy pustaki mentalne xD

#apple #smartfon #telefony #elektronika #iphone
  • 45
@Menel94: Akurat sam jestem przeciwnikiem Apple, jako korporacji która promuje prokonsumenckie trendy. Ale twój komentarz mało co wnosi i jest po prostu tandetny. Akurat Iphone 15 za 5k wydaje się całkiem rozsądnym wyborem.
@Menel94: juz sie podnieciles androidziarzu? Juz dostales spazmow na samo wspomnienie hasla AJFON? Juz sie caly trzesiesz bo te SLYNNE AJFONY TAKIE DROGIE BAJAHAH DEBILEEE APLOWCY XDDD MUJ SAMSUNG ZA 500 ZL DZIALA I MA TO SAMO XDD

Do ludzi na ulicach w beemach i mercach za 400k tez sie przyczepiasz jak jakis wrzód wysmiewajac ich bo twoj opelek za 40k ma to samo BEEKAAA?
Pobierz Messix - @Menel94: juz sie podnieciles androidziarzu? Juz dostales spazmow na samo ws...
źródło: IMG_8719
@Menel94 kolejny mentalny biedak się #!$%@? przez to co ludzie robią ze swoimi pieniędzmi vol 738
„stać mnie ale w lustro bym nie spojrzał gdybym wydał tyle na telefon” no tak, pewnie ze stać, pewnie i na 14 takich telefonów miesięcznie tylko #!$%@? ich bo kostki do ładowarki nie dają w zestawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ciajomi lepsze (òóˇ)
@Menel94 a co to w ogóle kogoś obchodzi ile kto wydaje na telefon :D Może w szkole to jeszcze jak ktoś się szarpnął na droższy model to robił wow wśród kolegów ale teraz? Jak położysz zgaszonym ekranem ajfona i Huawei za 3 stówki to wyglądają na pierwszy rzut oka tak samo nijako. Po co się w ogóle nad tym rozwodzić ¯_(ツ)_/¯