Wpis z mikrobloga

Czemu nie chce mi się już totalnie nic, NAJGORSZY nawrót depresyjny jaki dotąd miałem, nawet ćwiczenia fizyczne ni #!$%@? nie pomagają (więc te normickie rady typu idz pobiegaj to wypad). Jeśli będzie gorzej to już chyba tylko magik zostaje, przecież tak się żyć nie da. Wszystko co robię w ciągu dnia to kwestia przyzwyczajenia i nawyków. Jedyne co to bym tak wyszedł do lasu i już nie wrócił. #magik
#przegryw #psychiatria #psychologia #depresja #samobojstwo #samotnosc ##!$%@? #przemyslenia
Pobierz Bangos - Czemu nie chce mi się już totalnie nic, NAJGORSZY nawrót depresyjny jaki dot...
źródło: 98388-the-pepe-frog-png-free-photo
  • 28
@Nemayu nie, ja nie mam mu za złe i tego też nie ma w moich wpisach. Nie mam niczego mu za złe, jest chory, to nie jego wina, aby ktokolwiek miał go obwiniać.
Ja nie dołuje swoich znajomych, tym bardziej nie bagatelizuje ich problemów.
próba samobójcza to błaganie o pomoc. Co innego, gdy ktoś jest sam, co innego gdy ma wokół siebie ludzi, którzy chcą pomóc i poświęca wiele by to zrobić.
@Nemayu #!$%@?

Ludzie z depresją zapominają często o jednym.. Że to nie jest tylko nich choroba, że to tylko choroba, która wpływa na nich. To choroba, która oddzialowuje na całą rodzinę. Każdy, kto ma normalna rodzinę, ma świadomość tego, że jego partner, dzieci, rodzice czy rodzeństwo również się martwią, boją się o chorego i chcą mu pomóc, ale sami nie mają jak.
@analogiczna: Dzięki Mirabelko, jeszcze pewnie jakiś czas poudaje życie. A potem mam nadzieję, że te piekło się zakończy jednym z dwóch sposobów ( ͡° ͜ʖ ͡°), a że jestem raczej ateistą to po śmierci czeka mnie tylko błogi spokój ( ͡° ͜ʖ ͡°)