Wpis z mikrobloga

Jestem jedną z pierwszych osób, które szerzyły wieść, że Ukrainie trzeba pomagać.


@Arriva: Ł#!$%@? 2.0, Nie wiedziałem, że z taką szychą gadam. A jakis order masz? Powinieneś mieć, pewnie niejeden czołg trafił na Ukrainę dzięki twojej aktywności na tym opiniotwórczym portalu.

Oni mieli problem to my im pomagaliśmy, teraz my mamy problem a oni chcą nam jeszcze pod górkę zrobić.

Jak to interpretować?


@Arriva: Żeby coś zinterpretować trzeba mieć pełny
@JPRW: No jeżeli były takie super umowy to chyba przewidzieli jakieś kary umowne, prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
No to zobaczymy. Dzięki tobie jestem za tym by jak najszybciej zakończyć tę wojnę na zasadach przewidzianych w takich wypadkach, czyli każdy bierze to co ma.
Ty chyba naprawdę nie ogarniasz efektu kuli śnieżnej, czy efektu Streisand.
Super robisz, jesteś jak Judasz dla Ukrainy ( ͡° ͜ʖ
@Arriva: Idź spać, bo bredzisz.

No jeżeli były takie super umowy to chyba przewidzieli jakieś kary umowne, prawda


@Arriva: To nie jest umowa o wynajem remizy na wesele. Komisja Europejska jest strażnikiem traktatów, musi dopiero wszcząć odpowiednie postępowanie. A z oczywistych względów nie będzie się śpieszyć.

I wiesz co? Ja sobie mogę być szarym człowiekiem z wybujałym ego(oczywiście kolejna rzecz, której nie zrozumiałeś), ale za to to ty będziesz tym,
@JPRW: Mam na myśli tego twitta, ich reakcje, pozwy jak i nastawienie ukraińskiej młodzieży do mojego narodu.
Mógłbym wymieniać wiele więcej, ale naprawdę na sporo rzeczy przymykalismy oko.
Jednak teraz, co mamy robić?
Te krytyczne rzeczy to jak wbicie kija w mrowisko.
Naprawdę nie dziw się, że ludzie się wkurzyli.
Jak byśmy nie mieli już wystarczająco problemów.
I jedyna ruską onuca jest twórcą tego twitta, bo to jest woda na młyn
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@JPRW: Nie, co więcej to jestem na wakacjach i to świetna pora na rozmowę z pieniaczami. Po prostu mam dosyć tej agresji, bo to się później udziela takie czytanie, takich wysrywow.

W ekonomii jest takie pojęcie jak efekt mnożnikowy np rzad kupuje nowe drzwi, pracodawca wypłaca pensje a za te pensje ludzie kupują inne rzeczy co nakręca dalej rynek.

W tym wypadku to działa całkiem podobnie. To, że efekt nie jest
świetna pora na rozmowę z pieniaczami

Po prostu mam dosyć tej agresji


@Arriva: Jesteś pijany i do tego #!$%@?ęty. Możesz to nawet jakiś sposób na życie, ale nie dla mnie. Spadaj na drzewo.
@JPRW: Słuchaj starałem się ci to przetłumaczyć, bo darzyłem cię sympatią. Nie mam wieczności szczególnie na jakieś wmawianie mi alkoholizacji.
Właśnie zrobiłeś wszystko co w mojej mocy żeby mnie zniechęcić do pomocy Ukrainie. Czy to już się nadaje na ruską onuce?
Wybacz, nie chciałem być nie miły. Po prostu chciałem ci coś pokazać.
Właśnie zrobiłeś wszystko co w mojej mocy żeby mnie zniechęcić do pomocy Ukrainie. Czy to już się nadaje na ruską onuce?


@Arriva: Zrozum jedną rzecz: zupełnie mnie nie interesujesz. Sam się do mniej nieproszony w tym wpisie przyczepiłeś, jakimiś bełkotliwymi wpisami jak po solidnej porcji używek. Jest mi absolutnie obojętne czy ciebie albo kogokolwiek innego zniechęcę do pomocy Ukrainie, albo zachęcę do pomocy Paragwajowi. Mam to w doopie. Nie interesuje mnie
@JPRW: Panie jakich ty dowodów jeszcze potrzebujesz żeby udowodnić ci jak negatywny wpływ to ma na ciebie, na nas jak i sama Ukrainę? To jeżeli nawet tacy szarzy użytkownicy jak ja są w stanie grać ci na nosie, naprawdę wierzysz, że gra jest warta świeczki? Naprawdę trochę pokory. Napisałem do ciebie w dobrej wierze i doceń to. Naprawdę chcesz żeby ludzie cię tak postrzegali?
Słuchaj ja też żyłem w takich nerwach,
Naprawdę chcesz żeby ludzie cię tak postrzegali?


@Arriva: Przecież ci wyżej napisałem: to jak mnie postrzegają szarzy użytkownicy portalu ze śmiesznymi obrazkami jest mi całkowicie obojętne tak jak to, jak mnie postrzega wróbel siedzący na gałęzi. To dla ciebie wykop to z jakiegoś powodu sirius biznes, nie dla mnie.
@JPRW: Już mi się nie chce czytać. Powiem ci tyle, że od początku powinieneś być na tyle mądry żeby zrozumieć, że jeśli się udzielasz publicznie musisz liczyć się z komentarzami innych. Ty nie robisz tego prywatnie, na prywatnym twoim portalu, więc krzywdy ci nie robię.
Kto tu ma urojenia. To nie ja wyklocam się ze wszystkimi na portalu że smiesznymi obrazkami.