Wpis z mikrobloga

Kim ty jesteś żeby nazywać mnie "kacapkiem"


@Wraczek: Źle zadajesz pytanie. Powinieneś zapytać "kim ja jestesm?". A jesteś właśnie kacapkiem, bo nawet nie kacapem jeszcze. Ewentualnie zwyczajnym niedorozwojem, ale to trzeba by diagnostykę przeprowadzić.
@JPRW: Czemu ma nas obchodzić twoja osoba? Chyba ci się coś chłopie pomyliło. Jedynymi ruskimi onucami są osoby, które dopuściły się do ataku na pierwszych obrońców Ukrainy.
Nie gryzie się ręki, która cię karmi.
Szczególnie, że to UK i Polska słały mase uzbrojenia w pierwszych dniach wojny.
Czemu ma nas obchodzić twoja osoba?


@Arriva: Jesteś głupi czy głupi? Słowem do ciebie się nie odezwałem, nie wiem co za pokemon z ciebie, to ty sam przyłazisz i pytaszz doopy "czemu ja mam cię obchodzić/". Nie chcę cię obchodzić, na tobie mi zależy jak na zdechłym karaluchu. Po kiego grzyba zaczynasz taką kretyńską konserwację? Nie pisz, chcesz to czarnolistuj, a nie płacz, że ktoś cos od ciebie chce, bo nie
Swoją drogą jesteś świetnym przykładem tego jak obrzydliwą i zepsutą osobą można się stać, a przecież miałeś z takimi walczyć.


@Wraczek: Miałem walczyć z kretynami, ograniczonymi umysłowo matołkami i zwykłymi śmierdzącymi trollami. Właśnie to robię. Jesteś wesoły, to się śmiej z tych bezbeckich memów. Z wszystkich dziesięciu postowanych na okrętkę zanim znowu zaczną spadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JPRW: No i właśnie o tym mówię. Toczysz pianę, teraz nagle masz pretensje, że ktoś śmiał do ciebie napisać.
Jak tak nas porownujesz już do karaluchów to skończ się tu udzielać i tyle. Nie będę cię czarnolistowal, bo ty tak chcesz a jak dalej będziesz pisać takie kocopoly to licz się z odpowiedzią.
A zaczynam konwersacje, bo mam dosyć takich pomyii, które tu wylewasz na wszystkich.
Jeżeli ty we wszystkich widzisz
Rób tak dalej a tylko jeszcze bardziej zniechęcisz szarych ludzi przeciwko innym w gruncie rzeczy niewinnym osobom.


@Arriva: wikop sirius biznes
@JPRW: Ty chyba nie wiesz z kim gadasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem jedną z pierwszych osób, które szerzyły wieść, że Ukrainie trzeba pomagać. A dziś? Dzięki temu co piszesz sam już nie jestem pewny.
Jeżeli ja zaczynam wątpić to myślę, że to kwestia czasu, az takich osób będzie więcej. Dlatego mówię ci po koleżeńsku, ze to co robisz ma negatywny wpływ i nie jesteś w stanie