Wpis z mikrobloga

Moje teorie:
1) Stuu w 2014r czyli majac 22 lata bzyknal jakas 14 latke, ktora sama mu wskoczyla do wyra, mogl nawet nie wiedziec ile ma lat, dobrze wiemy jak wygladaja laski w 2 gim i Sukanek to rozdmuchala do pedofilii z zawisci ze nie chcial z nia byc i nagadala Fagacie w moemncie jak sie jej psulo ze Stuu gdy byla podatna na wplywy i obie odwalily jakies cyrki na tych stories by go oczernic. Ja pamietam czasy gima i ponad polowa dziewczyn juz miala spanie ze swoim chlopakiem lub kilkoma za soba xD No i jest roznica miedzy bzykaniem sie 14 latki z 14 latkiem czy 14tki z 16tkiem a 14tki z 22 latkiem, ktory wlasciwie konczy studia bo ja bym sie nigdy takim nie zainteresowal. W liceum jeszcze zadawalem sie z dziewczynami z gim bo roznica byla niezauwazalna ale idac na studia nie gadalo sie z licealistkami czy mlodszymi tylko obracalo w swoim nowym gronie xD Moze na 1/2 roku jeszcze mialem jakies kontakty z ludzmi co uczeszczali do LO. Moze brak studiow troche zmienia facetom perspektywe i mentalnie zatrzymuja sie na tym etapie liceum przez nasteone pare lat i postrzegaja gimnazjalistki jako zblizone do siebie, nie wiem xD

2) Stuu rzeczywiscie jakos skrzywdzil dziewczyne, moze bzyknal pijana czy nacpana, moze kazal usunac ciaze, moze zgwalcil, nie wiadomo. Sukanek to wysledzila albo zobaczyla, poleciala na policje ale przez brak dowodow sie tym nie zajeli. To ta go zaszantazowala ze ma zniknac z internetu bo narobi mu syfu (co i tak narobila) i poleciala oczywiscie do Fagaty opowiedziec w momencie jak sie jej psulo ze ze Stuu. I obie zeswirowaly bo wiedzialy wiecej niz wszyscy inni nie majac jak tego udowodnic i tak caly internet wzial je za wariatki.

Opcja 3 ze nic sie nie wydarzylo totalnie odpada bo osoba pomawiana o takie rzeczy nigdy tego nie olewa tylko od razu atakuje, konfrontuje i zaklada sprawe w sadzie o pomowienia. Nie ma mowy ze tam cos nie jest na rzeczy, pytanie tylko jak to jest mocne. Moze z igly zrovione widly.

#famemma #stuu #teamx #fagata #revo #gimper #wardega #wataha #aferki #konopsky
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@corryand: wersja nr 4 :
zraniona odrzuceniem14 latka naopowiadała bzdur Sukanek a ta w to uwierzyła. Sukanek jest w posiadaniu głosowek i wiadomości od tej laski i była z tym na policji. Stuu składał wyjaśnienia w tek sprawie. Zraniona dziewczyna nigdy tego nie zgłosiła i nie zgłosi bo to bzdury wyssane z palce.

A Wardedze w słynnym filmiku chodziło o to,że Fagata wcale nie wykorzystała Stuu tylko bardziej on ja.
  • Odpowiedz
@pomywacz: no i 15 można pukać. A jak puknął 14 w Bułgarii to też wszystko zgodnie z prawem. Chyba, że wysyłał dickpica to wtedy już nie.
@corryand: jakiś dziwny zwyrol z Ciebie. Jak byłem na studiach to interesowałem się co najmniej 4 lata młodszymi, a obecnie to tak 15-20 lat młodsze to ideolo :D
@EfiePL Coś w ten deseń - młody stu sobie puknął jakąś 14 w
  • Odpowiedz
@EfiePL: a mi się wydaje, że fagata miała taką pracę (stąd umowa), że ma byc dziewczyną 100u w zamian za zasięgi i wypromowanie jej. Dla niego to byłaby świetna przykrywka, bo po co miałby robić coś niestosownego z dziewczynkami skoro oficjalnie ma dziewczynę i ją pokazuje, a fagata dostała to co chciała z planu b czyli zasięgi. A że z czasem (jak sama twierdzi) się w nim zakochała, to nic
  • Odpowiedz
Moze brak studiow troche zmienia facetom perspektywe i mentalnie zatrzymuja sie na tym etapie liceum przez nasteone pare lat i postrzegaja gimnazjalistki jako zblizone do siebie, nie wiem xD


@corryand: bardziej nadmiar alkoholu, narkotyków i ciągłe przebywanie w takim towarzystwie.
  • Odpowiedz