Wpis z mikrobloga

murki, oficjalnie, oscamowaliście mnie
brzydka baba here, nie będę ukrywać, kolejną dobę z rzędu od niedzieli mam limit lajków, nie daję w prawo praktycznie tylko wtedy gdy nie spełniam oczekiwań wymienionych w opisie, np. tylko na stały układ, fwb, nie marnujmy swojego czasu, albo jakimś kompletnym Czadom dynamiczniakom, bo wiadomo, że to nie mój target
tak więc na 300 lajków przez 3 dni mam zaledwie 11 par
pisaliście przecież, że każda kobieta na Tinderze ma ich setki, wręcz tysiące od razu xd
z czego z tych 11 par kilku gości reklamuje mi tylko w wiadomościach swoje social media i wydębia followy, nie chce gadać, nie odpisuje, 3 to jacyś dziadkowie na "stały układ", "szybki numerek", przyznają, że mam niezbyt twarz, ale w porządku ciało i próbują wydębić nudesy XD do reszty napisałam ale nie odpisują, jeden 3 lata młodszy amator chińskich kryształków ćpunix odpisuje, ale z łaską po 5-16 godzinach i jednym zdaniem/dwoma słowami a ja naparzam i się produkuje

wniosek więc taki, że owszem, tego typu portale nie są dla brzydkich facetów ale i dla brzydkich kobiet, ja sobie właśnie do końca zniszczyłam samoocenę
miałam związki w przeszłości, ale te znajomości zawsze nawiązywały się od początku na żywo bez pośrednictwa internetu i chyba to jedyne dla mnie wyjście
teraz dalej w normalnych sytuacjach społecznych mam jakąś tam męską atencję, ale albo są to dziadki 50+, a jak rówieśnicy albo młodsi to jacyś zagubieni ćpunki/alkoholicy/hazardziści bez pracy, dla których moja praca za 4,5k i wynajmowane mieszkanie to chyba już dużo i chcieliby dokonać transferu mamusia -> ja, lol, a w takich relacjach już niestety byłam i nie chcę, chyba to kardynalna sprawa, że każda dorosła osoba musi zarobić na siebie

To moja pierwsza próba na portalu randkowym jakimkolwiek. Podsumowując - porażka.

#tinder #zwiazki
nutsheell - murki, oficjalnie, oscamowaliście mnie
brzydka baba here, nie będę ukrywa...

źródło: IMG_20230919_205642

Pobierz
  • 102
Zamieszczam foto "przykładowego przeciętniaka" którego lajkujesz:


@BlackpillRAW: przecież gośc wygląda jak #!$%@?. Ciekawe czy do kosmetyczki chodzi więcej razy niż przeciętna kobieta. Jeszcze gość ma minę jakby właśnie sral.
@BlackpillRAW: xddddd i co z tego, że jest misterem meksyku? Wygląda jak cwel, jeszcze ta broda od linijki i gwarantuje tobie, że części kobiet on się nie podoba.
Ja nie wiem, ty jesteś jakimś kryptogejem, że facetów oglaasz? Już pomijam, że trzeba być totalnym spierdonem, aby robić fejkowe konta na takich aplikacjach. Ciekawe masz życie

Moja koleżanka np. nie lubi umięśnionych samców ,,alfa'' i woli szczupłych, ale to pewnie też napiszesz,
@TrzyGwiazdkiNaPagonie: zawsze każdy zainteresowany mną w sensie romantycznym osobnik płci przeciwnej mi pasował, cały czas piszę to samo
moje jedyne wymagania wobec faceta NA CHWILĘ OBECNĄ, gdy jestem skrzywdzona, doświadczona i nieco mądrzejsza to wiek chociażby poniżej tej 50-tki, bo dla mnie tego typu związki to anomalia, nie mam żadnego daddy issues czy podobnych zaburzeń i niechcenie ode mnie sponsoringu/pieniędzy, pracowanie i posiadanie swoich pieniędzy
oczywiście znam takich, ale nie są
NA CHWILĘ OBECNĄ, gdy jestem skrzywdzona, doświadczona i nieco mądrzejsza to wiek chociażby poniżej tej 50-tki, bo dla mnie tego typu związki to anomalia, nie mam żadnego daddy issues czy podobnych zaburzeń i niechcenie ode mnie sponsoringu/pieniędzy, pracowanie i posiadanie swoich pieniędzy

oczywiście znam takich, ale nie są oni w żaden sposób mną zainteresowani


@nutsheell: ale ja tego nawet nie sugerowałem
Nie ważne czy ty uważasz go za atrakcyjnego. Ważne czy kobiety uważają


@BlackpillRAW: @technojezus zaprezentował tutaj naturalną reakcję faceta na dużo atrakcyjniejszego gościa. Przeciętni faceci reagują agresją na takich chadów i szukają na siłę w nich wad bo podświadomie analizują, że są przez nich moggowani. Komentarze, że gość wygląda jak #!$%@? nie mają sensu bo jak dobrze zaznaczyłeś nie ważne czy jakiś wykopek uznaje gościa za atrakcyjnego - ważne, że kobiety
@CloudSpanner: Bardzo często już nawet w szkole można było obserwować reakcję co to bardziej agresywnych lownormików (często dynamicznych ale za to z brzydką mordą - przez co nie mieli powodzenia) jak nazywali klasowych prettyboyów do których się śliniły Julki "pedałami" albo "ciotami z grzywkami" co było reakcją obronną na swój incelizm - "Co ten #!$%@? ma czego ja nie mam?".
@BlackpillRAW: o tak tak tak. Chodziłem do liceum w połowie 2000s wtedy była moda na metroseksulanych „pedałow w rurkach”. Kilku kolesi z klasy, których dzisiaj by nazywano Oskariatem tak się nosiło. Oczywiście najbardziej hejtowali ich tak jak piszesz dynamiczne lowtier normiki „cioty” „Frajerzy” tak o nich mówili, tylko ci frajerzy przez 3 lata liceum zaliczyli więcej bab niż te dynamiczne samce alfa 4/10 przez całe życie
@CloudSpanner: chłopie ja ćwiczę 6x w tygodniu i mam sylwetkę lepszą niż 90% facetów w tym kraju, od ciebie zresztą.

Komentarze, że gość wygląda jak #!$%@? nie mają sensu bo jak dobrze zaznaczyłeś nie ważne czy jakiś wykopek uznaje gościa za atrakcyjnego - ważne, że kobiety tak uważają i same chcą się nadziać na jego lance w celu przyjęcia dobrych genów. Analogicznie przeciętni faceci (w tym ja) bez sensu oglądają się
chłopie ja ćwiczę 6x w tygodniu i mam sylwetkę lepszą niż 90% facetów w tym kraju, od ciebie zresztą.


@technojezus: Fajnie, że gymcelujesz ale jeśli nie spełniasz innych wymogów - morda i wzrost to conajwyżej będziesz miał powodzenie wśród innych facetów, którzy chcą zrobić formę.

I dlatego marny trollu dla jednej kobiety będzie cwelem, a dla drugiej bogiem.


@technojezus: Jestem ciekawy, gdzie są te kobiety, które uznają takich gości za
Chodziłem do liceum w połowie 2000s wtedy była moda na metroseksulanych „pedałow w rurkach”. Kilku kolesi z klasy, których dzisiaj by nazywano Oskariatem tak się nosiło. Oczywiście najbardziej hejtowali ich tak jak piszesz dynamiczne lowtier normiki „cioty” „Frajerzy” tak o nich mówili, tylko ci frajerzy przez 3 lata liceum zaliczyli więcej bab niż te dynamiczne samce alfa 4/10 przez całe życie


@Eugeniusz_Zua: U mnie wyglądało to tak samo. Liceum to okres