Wpis z mikrobloga

murki, oficjalnie, oscamowaliście mnie
brzydka baba here, nie będę ukrywać, kolejną dobę z rzędu od niedzieli mam limit lajków, nie daję w prawo praktycznie tylko wtedy gdy nie spełniam oczekiwań wymienionych w opisie, np. tylko na stały układ, fwb, nie marnujmy swojego czasu, albo jakimś kompletnym Czadom dynamiczniakom, bo wiadomo, że to nie mój target
tak więc na 300 lajków przez 3 dni mam zaledwie 11 par
pisaliście przecież, że każda kobieta na Tinderze ma ich setki, wręcz tysiące od razu xd
z czego z tych 11 par kilku gości reklamuje mi tylko w wiadomościach swoje social media i wydębia followy, nie chce gadać, nie odpisuje, 3 to jacyś dziadkowie na "stały układ", "szybki numerek", przyznają, że mam niezbyt twarz, ale w porządku ciało i próbują wydębić nudesy XD do reszty napisałam ale nie odpisują, jeden 3 lata młodszy amator chińskich kryształków ćpunix odpisuje, ale z łaską po 5-16 godzinach i jednym zdaniem/dwoma słowami a ja naparzam i się produkuje

wniosek więc taki, że owszem, tego typu portale nie są dla brzydkich facetów ale i dla brzydkich kobiet, ja sobie właśnie do końca zniszczyłam samoocenę
miałam związki w przeszłości, ale te znajomości zawsze nawiązywały się od początku na żywo bez pośrednictwa internetu i chyba to jedyne dla mnie wyjście
teraz dalej w normalnych sytuacjach społecznych mam jakąś tam męską atencję, ale albo są to dziadki 50+, a jak rówieśnicy albo młodsi to jacyś zagubieni ćpunki/alkoholicy/hazardziści bez pracy, dla których moja praca za 4,5k i wynajmowane mieszkanie to chyba już dużo i chcieliby dokonać transferu mamusia -> ja, lol, a w takich relacjach już niestety byłam i nie chcę, chyba to kardynalna sprawa, że każda dorosła osoba musi zarobić na siebie

To moja pierwsza próba na portalu randkowym jakimkolwiek. Podsumowując - porażka.

#tinder #zwiazki
nutsheell - murki, oficjalnie, oscamowaliście mnie
brzydka baba here, nie będę ukrywa...

źródło: IMG_20230919_205642

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
@nutsheell: Masz +99 lików, szonie xd taką liczbę przeciętny facet zbiera w 6 miesięcy a nie w jeden dzień. Natomiast nie atrakcyjni to przez pół roku zbierają tych par kilka może kilkanaście.
  • Odpowiedz
@nutsheell: Ale przecież Ty dziewczyno masz +99 w kolejce, i to w 3 dni wiesz co to oznacza? że tam czeka na Ciebie potencjalnie 100 chłopów którzy dali Cię w prawo, a równie dobrze może być ich tam i 1200. Nie wiesz tego dopóki nie wykupisz premium. I mam wrażenie, że wpadłaś po prostu w taki #!$%@? algorytm, że wyświetla ci akurat typów którzy Cię nie dali w prawo. Taka o
  • Odpowiedz
@nutsheell: „ mimo że niby również i modele tu nie siedzą” - nieprawda, siedzą
„brzydka” twarz to nie wyrok, zazwyczaj ludzie są mega zaniedbani
  • Odpowiedz
Szczerze to zawsze daję brzydsze zdjęcia niż w rzeczywistości jestem, bo wolę lepiej wypaść na żywo (200iq mam XD).


@yebba: heheszki heheszkami ale to akurat bardzo madry ruch, wiele kobiet robi wprost przeciwnie, wtedy na randce jest rozczarowanie i do drugiego spotkania nie dochodzi
  • Odpowiedz
@nutsheell: gratuluję odkrycia, że Tinder to ściek, a nie żaden "portal randkowy" - przykładowo, wykopowe przegrywy nigdy nie wyciągają tego wniosku i od lat tam siedzą i przegrywają xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Eugeniusz_Zua: nie czytacie w ogóle co ja piszę
tacy kolesie mnie zagadują i wykładają kawę na ławę/karty na stół
mnie oni nie interesują
chcę tylko rówieśnika z pracą/dochodem, który nie będzie wymagał żebym ja go utrzymywała
  • Odpowiedz
  • 0
@przegryw_z_piwnicy: chodzi mi o relacje na żywo nie na Tinderze, Tindera założyłam dopiero w niedzielę, a tak generalnie to wychodzę z domu, mam dość szerokie znajomości m.in w związku z pracą, wychodzę spędzić czas do lokalów, barów
  • Odpowiedz
  • 0
@Eugeniusz_Zua: to nie byli o tyle ćpuny/alkoholicy/hazardzisci, tacy z rówieśników aktualnie otwarcie okazują mi jakieś tam zainteresowanie, moi byli to byli w większości lenie i mieli chyba poczucie, że jak zechcieli być z tak brzydką laską w związku to teraz mam ich utrzymywać i obsługiwać, a oni będą leżeć i pachnieć/zajmować się hobby xd
  • Odpowiedz
  • 1
@Eugeniusz_Zua: no generalnie chyba tak, będąc młodszą, bo mój ostatni związek trwał prawie 3. lata miałam tak, że jak jakiś chłop okazywał mną zainteresowanie w sensie romantycznym to od razu totalnie przepadałam, zakochanie 1000000%, idealizowałam go, usprawiedliwiałam na wszelkie możliwe sposoby, po prostu brałam takiego jakim jest i robiłam dla niego wszystko
jednemu, i to 9 lat starszemu znając go z miesiąc popłaciłam długi na pięciocyfrową kwotę ( ͡° ʖ
  • Odpowiedz
chodzi mi o relacje na żywo nie na Tinderze, Tindera założyłam dopiero w niedzielę, a tak generalnie to wychodzę z domu, mam dość szerokie znajomości m.in w związku z pracą, wychodzę spędzić czas do lokalów, barów


@nutsheell: domyślam się, ale zakładam, że założyłaś tindera, aby kogoś poznać na żywo. Po prostu odniosłem wrażenie, jakbyś z niebieskimi z tindera gadała o zarobkach.

Skoro wychodzisz z domu i że tak powiem obracasz się
  • Odpowiedz