Wpis z mikrobloga

murki, oficjalnie, oscamowaliście mnie
brzydka baba here, nie będę ukrywać, kolejną dobę z rzędu od niedzieli mam limit lajków, nie daję w prawo praktycznie tylko wtedy gdy nie spełniam oczekiwań wymienionych w opisie, np. tylko na stały układ, fwb, nie marnujmy swojego czasu, albo jakimś kompletnym Czadom dynamiczniakom, bo wiadomo, że to nie mój target
tak więc na 300 lajków przez 3 dni mam zaledwie 11 par
pisaliście przecież, że każda kobieta na Tinderze ma ich setki, wręcz tysiące od razu xd
z czego z tych 11 par kilku gości reklamuje mi tylko w wiadomościach swoje social media i wydębia followy, nie chce gadać, nie odpisuje, 3 to jacyś dziadkowie na "stały układ", "szybki numerek", przyznają, że mam niezbyt twarz, ale w porządku ciało i próbują wydębić nudesy XD do reszty napisałam ale nie odpisują, jeden 3 lata młodszy amator chińskich kryształków ćpunix odpisuje, ale z łaską po 5-16 godzinach i jednym zdaniem/dwoma słowami a ja naparzam i się produkuje

wniosek więc taki, że owszem, tego typu portale nie są dla brzydkich facetów ale i dla brzydkich kobiet, ja sobie właśnie do końca zniszczyłam samoocenę
miałam związki w przeszłości, ale te znajomości zawsze nawiązywały się od początku na żywo bez pośrednictwa internetu i chyba to jedyne dla mnie wyjście
teraz dalej w normalnych sytuacjach społecznych mam jakąś tam męską atencję, ale albo są to dziadki 50+, a jak rówieśnicy albo młodsi to jacyś zagubieni ćpunki/alkoholicy/hazardziści bez pracy, dla których moja praca za 4,5k i wynajmowane mieszkanie to chyba już dużo i chcieliby dokonać transferu mamusia -> ja, lol, a w takich relacjach już niestety byłam i nie chcę, chyba to kardynalna sprawa, że każda dorosła osoba musi zarobić na siebie

To moja pierwsza próba na portalu randkowym jakimkolwiek. Podsumowując - porażka.

#tinder #zwiazki
nutsheell - murki, oficjalnie, oscamowaliście mnie
brzydka baba here, nie będę ukrywa...

źródło: IMG_20230919_205642

Pobierz
  • 102
  • 2
@mleczko-kokosowe: 164cm/55kg, tyle że okropna twarz, bo właśnie trądzik z powodu problemów z jelitami, wielki, szeroki, długi nochal z garbem, odstające uszy, małe oczy, generalnie brzydkie rysy twarzy, może i jestem w sumie podobna do sławetnego bede_je*balza2k z dawnych lat :D
Może się ktoś trafi, niech to tylko będzie w miarę rówieśnik i ktoś, kto nie będzie żerował na moich finansach, bo takiego, co przez 5 lat nie uczył
  • 0
@hubba-bubba: z tym to właśnie nie wiem o co chodzi, to chyba jakiś scam żebym kupiła Tindera Premium, a nie mam zamiaru
naprawdę natrzaskałam od niedzieli tyle lajków, że mam znowusz limit
Nie chcę być w tych lajkach selektywna, bo a nóż widelec para
@nutsheell: Jesteś i tak w lepszej sytuacji jako nieatrakcyjna kobieta niż mało atrakcyjny mężczyzna. Nietrakcyjny mężczyzna nie dostaje sygnałów nawet od spoconego, pijanego wujka na weselu. O 300 parach (jakie by one nie było jakościowo) na Tinder nawet nie wspomnę.
  • 0
@Detharon: ale wiesz, że to mogą być jakieś reklamowe boty czy scamy/oszustwa z całego świata
ja już zwiększyłam zakres z 25km do 100km, prawie każdemu daję w prawo i co, nie mam tych par, nie wiem co to kuźwa za konta
nie mogę z nimi porozmawiać ani się w żaden sposób skontaktować xd
mogą być jakieś reklamowe boty czy scamy/oszustwa z całego świata


@nutsheell: to są zapewne realni ludzie, tylko algorytm Tindera Ci ich nie pokazuje wszystkich na raz, żebyś dłużej apki używała.

Przecież jak kogoś znajdziesz i znikniesz, to stracą użytkownika. Możesz to obejść płacąc, albo po prostu czekając - codziennie powinno kilka par wpadać. Tinder będzie Ci te osoby, które Cie polajkowały, regularnie podsyłać.
  • 0
@Pharos: ale to ja wysłałam gościom 300 lajków, a mam 11 par
Poza tym moi byli w opinii moich znajomych/rodziny byli "brzydcy jak noc listopadowa, okropni" (no dokładnie tak jak ja), raczej zawsze byłam dla nich pierwszą partnerką, albo chociaż pierwszą poważną partnerką, a jakoś nasza relacja ich ośmieliła i wszyscy mieli po mnie następne partnerki
Mojego ostatniego pogoniłam jakiś czas temu, bo miałam dosyć jego niepracowania, leżenia na kanapie, a