Wpis z mikrobloga

murki, oficjalnie, oscamowaliście mnie
brzydka baba here, nie będę ukrywać, kolejną dobę z rzędu od niedzieli mam limit lajków, nie daję w prawo praktycznie tylko wtedy gdy nie spełniam oczekiwań wymienionych w opisie, np. tylko na stały układ, fwb, nie marnujmy swojego czasu, albo jakimś kompletnym Czadom dynamiczniakom, bo wiadomo, że to nie mój target
tak więc na 300 lajków przez 3 dni mam zaledwie 11 par
pisaliście przecież, że każda kobieta na Tinderze ma ich setki, wręcz tysiące od razu xd
z czego z tych 11 par kilku gości reklamuje mi tylko w wiadomościach swoje social media i wydębia followy, nie chce gadać, nie odpisuje, 3 to jacyś dziadkowie na "stały układ", "szybki numerek", przyznają, że mam niezbyt twarz, ale w porządku ciało i próbują wydębić nudesy XD do reszty napisałam ale nie odpisują, jeden 3 lata młodszy amator chińskich kryształków ćpunix odpisuje, ale z łaską po 5-16 godzinach i jednym zdaniem/dwoma słowami a ja naparzam i się produkuje

wniosek więc taki, że owszem, tego typu portale nie są dla brzydkich facetów ale i dla brzydkich kobiet, ja sobie właśnie do końca zniszczyłam samoocenę
miałam związki w przeszłości, ale te znajomości zawsze nawiązywały się od początku na żywo bez pośrednictwa internetu i chyba to jedyne dla mnie wyjście
teraz dalej w normalnych sytuacjach społecznych mam jakąś tam męską atencję, ale albo są to dziadki 50+, a jak rówieśnicy albo młodsi to jacyś zagubieni ćpunki/alkoholicy/hazardziści bez pracy, dla których moja praca za 4,5k i wynajmowane mieszkanie to chyba już dużo i chcieliby dokonać transferu mamusia -> ja, lol, a w takich relacjach już niestety byłam i nie chcę, chyba to kardynalna sprawa, że każda dorosła osoba musi zarobić na siebie

To moja pierwsza próba na portalu randkowym jakimkolwiek. Podsumowując - porażka.

#tinder #zwiazki
nutsheell - murki, oficjalnie, oscamowaliście mnie
brzydka baba here, nie będę ukrywa...

źródło: IMG_20230919_205642

Pobierz
  • 102
  • 0
@yebba: a dałaś realne zdjęcia, uwidaczniające Twoje wady w razie spotkania, czy wybierałaś ładne? Pewnie to drugie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Z ciekawości spotkania się odbyły? Jakiś typ Cię zablokował albo zghostował po nim?
@nutsheell Szczerze to zawsze daję brzydsze zdjęcia niż w rzeczywistości jestem, bo wolę lepiej wypaść na żywo (200iq mam XD). I jeszcze się nie zdarzyło by mnie ktoś zghostował. Z większością dalej mam kontakt i czasami się spotkamy po koleżeńsku.
@Winiok: tinder jest ogolnie dla malo kogo, bo w 99% przypadkow ludzie doskonale wiedza ze jak nie odpowiada im chociaz najmniejsza #!$%@? to nastepnego dnia moga przescrollowac sobie 10 nowych osob, rzadko kiedy trafi sie tak ze spotkaja sie dwie wartosciowe osoby ktore zbuduja zdrowy zwiazek, w wiekszosci to relacje na zasadzie ''jest dosc spoko i wyglada nawet nawet a ja nie chce byc sama i nie chce mi sie juz
@nutsheell: Dziwnie się czyta Twoje zniechęcenie osobami bez ambicji i ćpunami, gdy dużo się udzielasz na patostreamach. Nie musi to koniecznie oznaczać, że nie masz żadnych innych zainteresowań, ale z jakiegoś powodu przyciągasz charaktery, o których wspominasz
@nutsheell: Its over dla baby ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tinder to ściek. Znam dosłownie dwa związki, które urodziły się z tindera, a wielu próbowało. I to też były takie, że zakładały tindera i na drugi dzień już się spotkały. Im dłużej tam ktoś siedzi tym bardziej spaczony jest, to troszkę jak wykop z czystą czarnolisto.
Jedno dałam normalne zdjęcie swojej twarzy u siebie w mieszkaniu, żeby było widać defekty które chyba najbardziej mnie szpecą, żeby w razie spotkania nie było ogromnego rozczarowania, nic nie upiększałam


@nutsheell: myślisz że laski "7/10" i więcej mają takie podejście?

nah, mają zrobione co się da, paznokcie, włosy za 400zł, kwas, makeup druga twarz, ubrania kryjące niedoskonałości figury, zdjęcia z odpowiedniego ujęcia z odpowiednim światłem + filtry, piekła nie ma.

tymczasem
dla których moja praca za 4,5k i wynajmowane mieszkanie to chyba już dużo


@nutsheell: dla mnie za dużo. Mam swoją chatę, to po co miałbym najmować. No chyba że wynajmujesz komuś i źle zrozumiałem. Piszesz na tinderze ile zarabiasz? Co jest? Nie jestem na rynku matrymonialnym, ale jakby mnie różowa pytała, ile zarabiam, to poczułbym się nieswojo i to nie ze względu, że bieduję, ale poczułbym się jako kandydat na betabankomat
@nutsheell: Miłość jest dla pięknych, zdrowych i bogatych ludzi.
Nie przejmuj się 90% wykopu się nie załapało na prawdziwą miłość, a 50% siedzi w związku żeby nie musieć mieszkać ze starymi.
@nutsheell: lajkuj po prostu facetów na swoim poziomie, wbiłaś w chwilę 99+ polubień więc jeśli na 300 rozdanych lajków masz 11 dopasowań to celujesz w zbyt atrakcyjnych facetów, którzy lajków nie odwzajemniają a odrzucasz tych którzy ciebie polubili, nie przypadkowo dopasowani nawet ci nie odpisują, zwyczajny missswipe albo chęć na szybkie ruchanko. Ja wbijam z 2-3k samych dopasowań na miesiąc a jak kupiłem golda aby przejrzeć co siedzi w polubieniach to