Wpis z mikrobloga

Taki wpis znalazłem na pewnej grupie na FB sfrustrowane polki kwiczą w komentarzach bo na chada już nie mają szans ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Dobra powiem wam jedną prawdę, pierwszy i ostatni raz coś tu pisze. Skłonił mnie do tego wysyp ostatnich postów tutaj. Być może ktoś sobie coś z tego weźmie do serca a może nie, życie. Musicie zrozumieć drogie panie pewne rzeczy. Po 1. w dupie mamy wasze licencjaty , doktoraty i fakultety, w dupie tez mamy to ile macie mieszkan ile na koncie i ile zarabiacie. Nikogo to nie obchodzi. Facetów obchodzi to jak wygladacie , jaki macie charakter, czy jesteście mile , uczciwe i czy bedziecie potrafiły stworzyc domowe ognisko, czy jestescie wspierajace czy silne i niezalezne i czy mozecie dac potomstwo - tyle i nic wiecej. Po 2 musicie zrozumiec ze wszytskie kobiety sie nienawidzą , są dla siebie konkurencją. One doskonale wiedzą ze facetow jest mniej, szybciej umieraja , wiecej popelniaja samobójstw i wykonuja bardziej niebezpieczne prace. Rachunek jest prosty - nie dla kazdej wystarczy. Dlatego wasze wszystkie kolezanki wmawiaja wam ze jestescie wyjatkowe, silne i niezalezne, ze lepiej byc samej niz z byle kim i tak pozbywaja sie konkurnecji. Wy zaczynacie wierzyc ze jestescie wyjatkowe i ze nalezy wam sie ktos specjalny i tak szukacie i szukacie tego wyjatkowego goscia ktory nigdy sie nie pojawia , ladujecie na scianie i potem piszecie glupie posty na tego typu grupach. Musicie zrozumiec ze zadna z was nie jest wyjatkowa i nic wam sie nie nalezy, musicie przestac zachowywac sie jak zbuntowane nastolatki ktore tylko robia na przekór wszystko bo " nie bedzie mi facet mowil co mam robic" Kobiety sa najlepszymi manipulatorkami na swiecie i wy wszystkie ktore w to wierzycie dałyscie sie zmanipulowac tym "dobrym" kolezankom. Wierzcie dalej ze nie potrzebujecie nikogo, szukajcie zlotego grala, w miedzyczasie wasze "doradczynie" zaloza szczesliwe rodziny a wy bedziecie plakac pod kocem wmawiajac sobie ze lepiej byc samej niz z byle kim. Pozdrawiam"

#blackpill #p0lka #logikarozowychpaskow #takaprawda #redpill #zwiazki #tinder #logikaniebieskichpaskow #przegryw
  • 16
@TTedbundYY :

Wiadomość do autora tego wysrywu: you have to cope harder bro.

w dupie mamy wasze licencjaty , doktoraty i fakultety, w dupie tez mamy to ile macie mieszkan ile na koncie i ile zarabiacie.


Licencjaty i doktoraty to może i tak, ale żaden normalny facet nie weźmie do poważnego związku kobiety, która nie przynosi żadnych pieniędzy do domu, bo to się w dzisiejszych czasach kończy katastrofą z wiadomych powodów, nie
@pamareum: oczywiscie, ze mowie o calosci spoleczenstwa. Nie wglebiam sie w szczegoly. Nie tylko w Wawie jest na odwrot. W kazdym duzym miescie jest na odwrot bo na wsi wtedy wszystkie chuopy zostaja a panienki jak tylko ukoncza 18 lat to spyerdalaja do miasta. Ja mowie jaka jest sytuacja w calej Polsce bez wzgledu na to gdzie kto mieszka. 7 chuopa na 100 nigdy nie bedzie mialo panienki. A cos mi