Wpis z mikrobloga

Mój poziom inteligencji jest tak wysoki, że nie wzięłam kluczy od domu, a mam zatrzaskowe drzwi zewnętrzne, mój współlokator śpi w najlepsze i ma telefon w drugim pokoju, nie reaguje na dzwonek, a ja sobie siedzę na chodniku i jem bieda śniadanie, czekając, aż się łaskawie obudzi xD Tak trzeba żyć!

#zalesie #heheszki #gownowpis
Pobierz Krolowa_Nauk - Mój poziom inteligencji jest tak wysoki, że nie wzięłam kluczy od domu...
źródło: temp_file5381466495569835809
  • 47
@Gorbo2004: Byłam do tej pory w Rotterdamie dokładnie raz. Ogólnie powoli staram się odkrywać trochę Holandię i jeździć przynajmniej jeden weekend w miesiącu w jakieś inne miejsce. Dobrze, że to taki dosyć mały kraj i wypad na dzień nad morze z drugiego końca jest do ogarnięcia:)
@Krolowa_Nauk jest mały ale dużo atrakcji o których się nie mówi zależy kto czego oczekuje, mamy bardzo dobra lokalizację. Zobacz sobie ardeny - tylu takich miejscowości w Holandii nie mamy. Za rogiem Luxemburg, 5h do Paryża.
Ja ponad 14 na miejscu a szczerze mówiąc dalej jest wiele rzeczy na liście TODO, choć z czesem te priorytety się zmieniaja.
@Krolowa_Nauk: przecież (przynajmniej w większości) zatrzaski otwiera się kartą kredytową albo, jak jesteś bardziej profesjonalny, taką specjalną. Mam nadzieję, że zamykacie drzwi na zamek, jak wychodzicie z domu. Niemcy znają to od dziecka, coś jak u nas otwieranie uchylonego okna.
@randomdrop: teraz będę musiała to przetestować ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Ksut_Melodi: na inteligencję składa się również zdolność adaptacji do otoczenia i wykorzystywania swojej wiedzy w różnych sytuacjach. Wychodząc z domu posiadałam wiedzę o zatrzaskowych drzwiach i konieczności posiadania kluczy, a jednak nie upewniłam się, że je mam przy sobie.