Wpis z mikrobloga

Mój poziom inteligencji jest tak wysoki, że nie wzięłam kluczy od domu, a mam zatrzaskowe drzwi zewnętrzne, mój współlokator śpi w najlepsze i ma telefon w drugim pokoju, nie reaguje na dzwonek, a ja sobie siedzę na chodniku i jem bieda śniadanie, czekając, aż się łaskawie obudzi xD Tak trzeba żyć!

#zalesie #heheszki #gownowpis
Pobierz Krolowa_Nauk - Mój poziom inteligencji jest tak wysoki, że nie wzięłam kluczy od domu...
źródło: temp_file5381466495569835809
  • 44
@epicentrum_chaosu: miałam taką w domu rodzinnym! Nam się nigdy nie zdarzyło, ale moją koleżankę kiedyś chłopak tak zamknął i poszedł na cały dzień na uczelnię. Mieszkanie studentów, w lodówce pusto, koleś jakieś ważne zaliczenie miał i nie mógł się urwać i koleżanka miała zjeść makaron z keczupem, ale keczupu była resztka i koniec końców jadła z cukrem, żeby nie być głodna xD
@Krolowa_Nauk raz poszedłem wynieść śmieci... pracując na HO. Wychodzę z domu, sprawdzam w kieszeni, "klucze" są więc zamykam i idę. Pod śmietnikiem do mnie dotarło, że mam klucze, ale do śmietnika. Finalnie musiałem isc do rodziców po samochód, potem jechać do teściowej i po ok 1h dostałem się do domu omijając cotygodniowe spotkanie z TL xD
@tluczek_do_kartofli: no, właściciel na pewno ma jakieś konszachty z usługami różnymi, bo jest w posiadaniu dziesiątek domów pod wynajem, za dwie naprawy nie płaciliśmy, więc może i ślusarz byłby darmowy. Na szczęście kolega był w domu, tylko śpioch z niego.

@Sick_Kid: tak bez masła? Ja jem zwykle albo musli z owocami i jogurtem naturalnym, albo tosty, albo kanapki z masłem, szynką, serem, sałatą, rzodkiewką i ogórkiem. Sam chleb i szynka
@FueGo: schowany przed domem? U mnie nie ma za bardzo gdzie, poza tym bałabym się, że ktoś wbije.

@Sick_Kid: jak nic nie ma w lodówce, a mi się nie chce iść do sklepu, to zjem z masłem i szynką, ale ogólnie lubię kanapki na bogato;)
@Krolowa_Nauk u mnie jest z tylu domu, gdzie trzeba chwile się nagimnastykować, zabezpieczony kodem i ukryty w jedynie mi znanym miejscu.
Są takie boxy na kod, to sobie moze zamontuj, popularne w uk, nikt nie będzie próbował się do tego włamać bo za dużo czasu to zajmuje
@Krolowa_Nauk: moja curka mówi na to kiple ;) całkiem dobry chleb mają w Lidlu(tylko w tych Gdzie jest piekarnia ofc). Co do drzwi, mieliśmy jeszcze stara wkładkę i jak się zostawiło klucz w drzwiach to i tak drzwi nie otworzysz. Na szczęście udało się wejść przez okno/lufcik przez balkon sąsiada :) Wymieniliśmy wkładkę na taką co da się otwierać nawet z kluczem w zamku :) znajoma tak zostawiła klucz i musiała