Wpis z mikrobloga

Mój poziom inteligencji jest tak wysoki, że nie wzięłam kluczy od domu, a mam zatrzaskowe drzwi zewnętrzne, mój współlokator śpi w najlepsze i ma telefon w drugim pokoju, nie reaguje na dzwonek, a ja sobie siedzę na chodniku i jem bieda śniadanie, czekając, aż się łaskawie obudzi xD Tak trzeba żyć!

#zalesie #heheszki #gownowpis
Krolowa_Nauk - Mój poziom inteligencji jest tak wysoki, że nie wzięłam kluczy od domu...

źródło: temp_file5381466495569835809

Pobierz
  • 47
@aarahon: faktycznie, chyba powinnam przemyśleć tę opcję xD

@NaczelnyAgnostyk: no, chociaż tyle. W torbie rowerowej, który stoi pod domem na chodniku mam płaszcz przeciwdeszczowy, więc przynajmniej jestem ubezpieczona na tę opcję;)

@Hissis: kiedy ja miałam zrobić dziś obiad zanim chłop wróci z kołchozu, a tak to lipa(°° No, ale masz rację, trzeba widzieć w tym jakieś pozytywy. Tylko mogłoby
@3wolny: nie mamy dzwonka, tylko sąsiadka z dołu i sąsiad z góry mają, dzwoniłam, nie ma ich, a kolegi nie obudziło mimo, że ten sąsiadki jest bardzo głośny. Dzwonię co chwila i dzwonkami do sąsiadów i na telefon i na messenger. Zero odzewu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dobra, to jest mój pierwszy dzień bezdomności, jeszcze nie idę na łatwiznę i nie będę żebrać o bliki dla mnie, idę do parku na słoneczko, bo zimno tak siedzieć w cieniu. Napiszę koledze, gdzie będę, gdyby mi się telefon rozładował, żeby mógł mnie uratować. Będę Was informować, jak wygląda życie bezdomnej, która była kiedyś królową! (ʘʘ)