Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego w dorosłości nic nie cieszy? Kiedyś chciało mi się grać po 12h dziennie w tibie, tworzyć własnego OTS ale też grać w inne gierki, oglądać na youtube śmieszne kompilacje, ściągać muze na telefon, nawet oglądanie meczów było ciekawe a teraz? Przychodzę z roboty i nic mi się nie chce, mimo że nie mam po czym być zmęczony. Przeglądam ten internet ale nic konkretnego i tylko żeby zabić czas do wieczora. W weekendy nie mam co robić. Teoretycznie mogę wszystko ale nie robię nic. Ulubione zajęcie to chyba chlanie do monitora żeby wkońcu zaszumiało.

#przegryw #doroslosc #samotnosc #depresja #feels #alkohol #alkoholizm #zycie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego w dorosłości nic nie cieszy? Kiedyś ...

źródło: hq720

Pobierz
  • 10
@mirko_anonim: dlatego że ty masz grindowac, masz mieć pracę która będzie cię cieszyć. Masz zrobić coś monumentalnego jako mężczyzna a nie przeglądać jakis bullshit w internecie
@mirko_anonim: bo już nie ma nowości, wiesz jak życie wygląda i jest nudne. Jedynie możesz się czegoś uczyć, albo jak większość - wydawać pieniądze zarobione na rozrywkę, ale jeśli intelekt twój pozwala, to lepiej znaleźć sobie zajęcie duchowe, tj. intelektualne, żeby zapobiec nudzie, bo hazard cię zniszczy, a inne rozrywki na mieście też noszą za sobą inne nieprzyjemności oprócz finansowych, tj. złe towarzystwo, bójki.
@mirko_anonim: bo sobie taki nawyk wyrobiles. Pro tip - zamiast przegladac gowno w sieci wylacz pc/tel. Jak nie wiesz co robic to usiadz na dupie i siedz - pod zadnym pozorem nie odpalaj i nie przegladaj nic. Po 15-20 minutach powinienes juz zaczac dostawac spazmow bo, niespodzianka, twoj gadzi mozg NIENAWIDZI się nudzic. Wstaniesz i zaczniesz cos robic predzej czy poznisn się czyms zajmiesz.
@mirko_anonim: Jak praca umysłowa to masz odpowiedź. Fizyczna robota drenuje mięśnie, a umysłowa mózg. A druga rzecz, że przez lata wiele rzeczy się opatruje i jak ktoś nie jest idiotą to widzi jak odgrzewane kotlety serwuje nam dzisiejsza branża rozrywkowa.
Znajdź sobie jakieś fizyczne hobby, nieważne w sumie czy siłownia, taniec, pływanie czy rower. Byle ruszyć zad sprzed monitora.
@mirko_anonim: depresja, uzaleźnienia, normictwo. Zacznij czytać Biblię, modlić się, licz na cud, łaskę Bożą.

Jedynie w Jezusie Chrystusie jedyna nadzieja.
A jeśli śmieszy Cię to, to przerób wszystkie leki, wszystkie filozofie, religie, całą psychologię i naukę. Sam zobaczysz, że czyste chrześcijaństwo, czyli głównie nauki Jezusa Chrystusa to jedyna droga. Jedyna moralność, etyka, które pozwolą, żeby cywilizacja nie zniszczyła się sama.