Wpis z mikrobloga

Ale buc mi się przytrafił. Tankowałem sobie na stacji i po tankowaniu zamierzałem sprawdzić ciśnienie w oponach. Już przed tankowaniem i zapłaceniem widziałem, że gościu od dobrych paru minut sobie tam parkował. To podjeżdżam i mówię do gościa w szarej Elantrze (ZS 649RW) , że jak nie pompuje opon aby przesunął się na miejsce parkingowe. A on nic na to. Odczekałem 2 minuty i ponownie podszedłem tym razem z nieprzyjaznym tonem, a on dalej nic. Czy to siedział w aucie, czy stał wokół niego i bawił się telefonem.

I wiecie co? Spodziewałem się, że jakiś czas będzie chciał wyjechać. Tak więc podjechałem bliżej i zastawiłem mu wyjazd. Akurat zwykle przed południem sprawdzam skrzynkę mailową. Zwykle robię to na laptopie, ale w takim wypadku rozsiadłem się i zacząłem przeglądać sobie maile. Po 10 minutach zauważyłem, że wyszedł z auta i wszedł do stacji, pewnie prosząc obsługę o zwrócenie mi uwagi. Pewnie nie zadziałało bo wyszedł i powiedział, że dzwoni na policję. Słyszałem jak gdzieś tam dzwoni. Ja tylko odpowiedziałem - ,,marnujesz czas innych, to i ja zmarnuję trochę twój". Po czym po kolejnych 7-8 minutach skończyłem przeglądać maile i odjechałem sobie sprawdzić opony już na innej stacji - po tej przygodzie, tym razem na stacji, gdzie są 2 stanowiska oraz 4 miejsca z których możliwe napompowanie, bo trafienie jednego dnia na 2 takich buców to by było za wiele.

#patologiazmiasta #patologia #polskiedrogi #stopcham #szczecin #policja #orlen
  • 17
@Adamfabiarz: Ostatnio miałem podobną akcje jak chłop zastawił wyjazd z osiedla bo chciał wjechać do garażu ale jednak postanowił, że sobie pozamiata blokując drogę wyjazdową. Zapytałem się, czy mógłby Pan odjechać a ten się na mnie patrzy przez 5 sekund jak Ryan Gosling w Drive i mówi "Za chwilę". Potem to już obustronna eskalacja XD
to i ja zmarnuję trochę twój


@Adamfabiarz: ale ty jesteś odważny, obywatel-poprawczak xD
Zawsze kisnę z politpoprawnych obrońców prawa, którzy sami się podkładają, bo zapewne miejsce przy kompresorze nie jest w żaden sposób oznaczone, za to parkowanie na drodze obok tego miejsca już jak najbardziej tak, ale polaczek-zawistaczek już o tym zapomina, bo pisze wpis na wypoku, jak to "AHAHAHA POKAZAŁ DRUGIEMU" xD
Jeszcze brakowało zrobić zdjęcie jemu, on by zrobił
@tellet: Tak się składa, że zrobił mojemu aucie zdjęcie, a ja jego. Co ,,polaczek-zawistaczek"? Chciałem normalnie jak człowiek sobie sprawdzić ciśnienie w oponach, tym bardziej, że jutro robię trasę prawie 1000 km w jedną stronę do kraju ogarniętego wojną, a popojutrze podobną drogę powrotną. Tymczasem ktoś okupował sobie miejsce do pompowania po to by na nim mnogo minut bawić się telefonem, a nie rychło napompować koła.
@Adamfabiarz: No i co, równie dobrze mógł sprawdzać do ilu ma nabić, albo cokolwiek innego.
Jeśli zaparkowałeś się za jego autem, to stałeś na drodze, najczęściej w miejscu z zakazem parkowania. No ale jako że w danej chwili się zesrałeś i dałeś ponieść chwili, to uzasadnisz to jakoś sobie w główce, że walczyłeś o dostęp do miejsca pod kompresorem.
No i do tego jeszcze coś tam odpowiedziałeś, więc już jesteś wybitny
@tellet: Gówno a nie przez 10 minut na telefonie sprawdzał do ilu ma nabić; a jakby tak było to by powiedział, lub zapytał kogoś z obsługi. Wysadził jakąś pasażerkę, a potem bawił się przez wiele minut na telefonie. Wpis na tablica już poszedł. Tak, wybitny król sprawiedliwości, który naucza i pokazuje gdzie miejsce takich leszczy, dziękuję.
@iwannafreshstart: Najwidoczniej miał w dupie innych i zasady dobrego pożycia społecznego. Nie mam wielkich nadziei, ale kto wie, może moje zachowanie wobec niego da mu trochę do myślenia i pomyśli następnym razem gdzie parkuje. Nie jestem mega-fanatykiem każdego niepoprawnego zaparkowania co do milimetra, ale naprawdę są miejsca, gdzie się nie parkuje, bo utrudnia to albo innym kierowcom, albo pieszym, itp.