Wpis z mikrobloga

@xxxxvxxxx: "Jesteś moją habibi" i cyk 50+ do atrakcyjności.
Swoją drogą znałem kiedyś kolesi a z Pakistanu. Spoko gość swoją drogą. To jaką miał gadkę do kobiet, to było mistrzostwo. W sekundę rozpracowywał co dana kobieta chce usłyszeć. Inaczej zagadywał do studentki lvl21 inaczej do MILF-a 35+. Szybko wynajdywał punkty styczne ze swoimi zainteresowaniami, jakieś tematy o które mógł zaczepić. Mistrz nawijania makaronu na uszy.
@xxxxvxxxx: Umieją nawijać makaron na uszy i mówić to, co druga strona chce usłyszeć. Ten sam mechanizm, jak sprzedawanie rzeczy na targu czy bazarze. Był kiedyś taki fabularyzowany dokument „Darling I Lowe Ju”, który pokazywał m.in. to zjawisko z perspektywy zakochanej, starszej kobiety i jej młodego adoratora.

I to nie jest dobry podryw. To jest żerowanie na pragnieniach, deficytach emocjonalnych i potrzebach bliskości osoby podrywanej.
@DocentMarzanek @xxxxvxxxx @Walimbrachol

Ale to dotyczy nie tylko podrywu.
Oni faktycznie mają #!$%@? w kosmos social skille.

W wakacje byłem w Turcji. Tam idziesz na bazar, i jak cię handlarz weźmie w obroty, to autentycznie zaczynasz się dobrze czuć - pomimo, że doskonale wiesz, że on to wszystko mówi przecież tylko po to, żeby ci sprzedać podrobiony t-shirt za 3 dolary, to z przyjemnością stoisz i go słuchasz, po czym (wciąż mając
@xxxxvxxxx: no ja zawsze lecę na hello beautiful i love you, you look like angel marry me”. Od razu widać, że poleciał swoim najlepszym tekstem. Nie to co polskie „dziewczyno, daj mi 100%”
@xxxxvxxxx: Ahmed sobie w takiej Alanyi robi na rodzinę w sezonie wakacyjnym i musi zarobić, więc jest w stanie smarować olejkiem do ciała panią co w NRD w 1988 roku zdobyłaby medal w podnoszeniu ciężarów, przy 1,65 cm. wzrostu całe 90 kg., mogącą być jego matką, gadając jej czułe słowa, bo 10 dolarów od takiej to miła sprawa. Ta pani może 10 USD mu nie zostawia, ale z 5 USD na
@Walimbrachol: Dokładnie tak jak piszesz - umiejętności bazarowego handlarza który nieustępliwie nawija banalne czy wręcz prostackie teksty. Inna sprawa to kwestia nastawienia samej komplementowanej - jakby to robił facet nie atrakcyjny to mu polka z pewnością powie żeby "#!$%@?ł" albo na policję dzwoni.

A jak będzie atrakcyjny to się będzie przekomarzać, droczyć, uśmiechać.