Wpis z mikrobloga

Kiedy to gówno się skończy? :/ Jeszcze kilka dni temu zapowiadał się fajny wrzesień, a teraz się okazuje, że tej lampy nie ma końca.
#pogoda ##!$%@? ##!$%@?
WaltherW - Kiedy to gówno się skończy? :/ Jeszcze kilka dni temu zapowiadał się fajny...

źródło: IMG_8249

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WaltherW: Pewnie trochę naciągają, ale ponad 30 zapowiedzieli do połowy września, ten późny upał jest ciężki w odbiorze, wiosną, wczesnym latem lepiej się przyswajał, teraz kiepskie noce.
  • Odpowiedz
@Soothsayer pamiętam :') to były piękne dni, po prostu piękne dni. 17 września miałam lot i byłam rano w Warszawie to pamiętam że było taaaak cieplo <333 ale nie martw się zaraz się zacznie 8 miesięcy pizgawicy
  • Odpowiedz
@Logan00: Kalendarzowa to obowiązuje tylko przedszkolaków.

Rozumiem, że w połowie marca pół metra śniegu i dwucyfrowe mrozy nie były by dla ciebie powodem do narzekania, bo to jeszcze zima?

@WaltherW: Nie zanosiło się na normalny wrzesień i go nie będzie.

Zresztą nie wiem czy kiedykolwiek będziemy jeszcze mieli normalny wrzesień.
  • Odpowiedz
@szzzzzz: 8 miesięcy "pizgawica" to nie wiem czy było łącznie przez ostatnie 10 lat. Ale jak lato trwa 7-8 miesięcy to ciężko tyle nazbierać.

@Przyjaciel_Rodziny: kiedy ostatnio sprawdziło się jakieś ochłodzenie w prognozach?
  • Odpowiedz
via Android
  • 26
@WaltherW: No i elegancko, mogłoby tak co najmniej do listopada jeszcze pogrzać. Zimę i spasionych zimiarzy #!$%@?ć prądem.
  • Odpowiedz
@WaltherW jeszcze trochę. Jak mi się w rozwali do końca auto, w którym mi się klima zepsuła rok temu i koszt naprawy przekracza koszt auta, to sobie kupię nowe z działającą klimą. I wtedy się skończą upalne lata. Będzie mała epoka lodowcowa.
  • Odpowiedz
  • 12
@WaltherW @Tylkotunasraciszczurapuscic1 jakie #!$%@?ć Panie. Wspomnicie moje słowa, gdy o 15 wychodząc z pracy deszcz będzie wam napieprza łeb w okulary, a zapach nigdy nie pranych kurtek przecinał w komunikacji z zapachem zgnilizny i błota. Słońce jest debeściak i jego pogoda też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WaltherW: będzie tylko gorzej.... Mam tak dość tego #!$%@?łego azjatyckiego lata, że jestem gotów sprzedać dom i uciec do Irlandii/Walii/Islandii bo to już jest #!$%@? przegięcie z tą parówą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@WaltherW: ja to już wolę te upały i słoneczną pogodę, niż szarówę przez ponad miesiąc. W tamtym roku sobie liczyłem dni i wyszło mi, że u mnie nie było przez ponad miesiąc ani jednego dnia słonecznego na jesieni (bliżej zimy) xD
  • Odpowiedz