Wpis z mikrobloga

Kontynuacja tego wpisu -> https://wykop.pl/wpis/72816505/czym-tak-wlasciwie-jest-ten-mityczny-charakter-oso#257302211
Pod sztandarem ''złej osobowości'' też kryje się inne znaczenie: introwertyzm, bycie cichym i spokojnym człowiekiem. W skrócie ktoś mało dynamiczny.

To jest właśnie to, co normicy określają mianem ''złej osobowości''.

Tylko dlaczego zła? Bycie introwertycznym jest wrodzone czy ukształtowane poprzez wychowanie.

To jest pasywna cecha danego człowieka. Stękanie że ktoś jest mało dynamiczny jest ekwiwalentem narzekania, że kamień jest twardy a woda mokra. To jest domyślny stan człowieka.

Jakiekolwiek ''złe'' zachowanie odbywa się całkowicie mimowolnie i automatycznie. Wyśmiewanie i dokuczanie temu człowiekowi jest okrutne i ludzie którzy to robią niczym nie różnią się od małp które nie kontrolują swoich popędów.

Introwertyczny człowiek jest niczym wiatr - nikomu nie wadzi, po prostu jest.

Śmianie się z tych ludzi to świadomy wybór i decyzja podyktowana byciem zwykłym okrutnikiem. 

#psychologia #introwertycy #blackpill #tfwnogf #przegryw
  • 12
Jesteś introwertykiem jako przystojny? Jesteś ułożony.


@Mazurroo: Nieprawda. Nawet inni mężczyźni będą wyzywać, że słaby i się nie odzywa lamus.

I przestańcie bredzić o introwertyzmie. Głównie co jest tępione to nieśmiałośc, która prowadzi do bierności i egocentryzmu, czyli bycia samemu dla siebie.
@Umcia_Umcia Jestem introwertykiem, ale nie tak, że całkiem unikam ludzi, jak mam dobre towarzystwo, które potrafi pociągnąć rozmowę, to wytrzymam nawet cztery godziny, ale potem czuję fizyczne zmęczenie. Najczęściej wytrzymuję tylko parę minut. Ludzie autentycznie mieli o to do mnie pretensje. :( W ogóle wielu myśli, że coś do nich mam, czy jestem nawet złym człowiekiem. Lipa!
@Umcia_Umcia: całe czas jest mylone bycie introwertykiem z byciem pierdołą. Introwertyk to osoba która lubi przebywać w samotności, lubi swoje własne towarzystwo, ale nie oznacza to do końca automatycznie osoby która boi się wyjść do sklepu i odezwać w towarzystwie. 1/3 społeczeństwa jest z natury introwertyczna i dużo bardzo znanych osób nawet aktorów też jest introwertykami. Można być introwertykiem i umieć postawić na swoje czy nawet mieć cechy lidera gdzie ludzie