Wpis z mikrobloga

@morda_tela @Fly_agaric @konikoni @Marellion @janek_kloss @johny_bravooo @wielki_nieobecny @DEATH_INTJ
wytłumaczcie definicje spamu, bo chyba nie macie zielonego pojęcia co to spam, przegrywy
@kosma666 @neutronius @mango2018 @paramedix @ksab @pigwa3 @Verbatino
Do czego się nie nadaje? Do szerzenia prawdy o smalczycach? Czy może krytykowanie zwyrola waratęgi? Jesteście z jego sekty?
@ICameTwiceOnYourMumsBack
Uzasadnij czemu treść nieodpowiednia

Mam wrażenie, jakbym tu musiał sie ciągle użerać z sektami np wykopową, Waratęgi, Żetoniarza. Wy jesteście przykładem uciszania Carrionera, i problemów z jakimi musi się zgadzać. Nie dziwie mu sie że się określa Voldemortem polskiego YT. Porozmawiajmy logicznie, jak facet z facetem, a nie emocjonalnie, i zobaczę jakie jest wasze uzasadnienie, czy zakopujecie, bo was coś zabolało

#carrioner #youtube #goats #wardega #boxdel #gola #izak #redpill
Pobierz FuckGodPL - @mordatela @Flyagaric @konikoni @Marellion @janekkloss @johnybravooo @wie...
źródło: Bez tytułu
  • 26
@mango2018: ja też gardze i chce pokazać, że przez nich Carrioner ma problemy, a oni promują trzystaczwórkarstwo wśród młodych smalczyc i dają im platforme do atencji, ale widać, że jesteś jełopem, co tego nie zdążył pojąć. Naucz się czytać, przegrywie, i rozumieć kontekst
że przez nich Carrioner ma problemy,


@FuckGodPL: Nie interesuje nas kto ma z kim problem, kto co zrobił. Gardzimy całym tym uniwersum z góry na dół i nie wnikamy w szczegóły.
Większość ludzi nawet nie kojarzy o kim mówisz i wiesz co: nawet nie chce kojarzyć.
Spieprzaj z tym nie wiem, może na jakieś grupki o patologii albo coś.
@mango2018: od razu widać że mam do czynienia z sekciarzem wykopowym, albo zwykłym cenzorem. Leci zgłoszenie za ograniczanie mojego konstytucyjnego prawa do wolności słowa. Żaden rpzegryw jak ty nie będzie mi dyktował, gdzie, i co mam pisać. Dyktować możesz muchom w swoim pokoju, przegrywie
@mango2018: będę postował co mi się podoba, i gdzie mi się podoba. Że ty jesteś emocjonalny jak smalczyca to mnie gówno obchodzi. Mam konstytucyjne prawo do wolności słowa i będe z niego korzystał. A ty zaznaj troche redpilla, bo widzę, że masz ewidentny problem ze sobą
@mango2018: to poczytaj o tym karachanie albo sie spytaj innych wykopków. I nie wmawiaj mi zaburzeń, i tego że jestem patologiczny emocjonalna smalczyco. Zgłaszam cie za wmawianie mi chorób
@mango2018: #!$%@? wiesz o świecie, myślisz że żyjesz w miejscu gdzie wszystko jest ok, i patrzysz na świat przez różowe okulary a gdy zobaczyc coś złego to od razu chcesz tego nie widzieć. Żyjesz w bluepillowej bańce, i nawet nie wiesz, jak sobie krzywde robisz emocjonalna smalczyco. Ludzi dostrzegających prawde kategoryzujesz jako patologie. To ty masz ze sobą problemy, a nie ja. Z resztą skoro chcesz pozbyć sie GOATS to trzeba
@mango2018: to ty popatrz. Mam #!$%@? na twoje uczucia i przez to reagujesz jak typowa smalczyca na zasadzie 'kto cie skrzywdził' itd. Pieprzyć twoje uczucia, i twoją bluepillową bańke. Mam nadzieje że nastaną czasy, gdy świat przestanie być bluepillowy. Wtedy nastąpi twarde zderzenie z rzeczywistością takich przegrów jak ty
@FuckGodPL:
Skoro sam nie zdajesz sobie sprawy z swojego zachowania i nie chcesz szukać pomocy, to nic więcej nie jestem w stanie zrobić.
Mam nadzieję tylko, że swoje urojenia i schizofrenię zostawisz w sieci i nie zrobisz nikomu krzywdy w życiu realnym.
@mango2018: Carrioner mówił że 'urojenia samic nie znają granic'. Najwyraźniej albo jesteś smalczyca, albo takim bluepillem i taką betą, że ciebie też sie to tyczy emocjonalna smalczyco